Pierwsze zatrzymania ws. fentanylu w Żurominie. Mężczyźni byli zaskoczeni

Pierwsze zatrzymania ws. fentanylu w Żurominie
Pierwsze zatrzymania ws. fentanylu w Żurominie
Od kilku tygodni informujemy w Uwadze! o niebezpiecznej substancji, która zabija młodych ludzi w Żurominie. Chodzi o fentanyl. W weekend policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o udział w obrocie tą substancją. 

Fentanyl od lat zabija młodych mieszkańców Żuromina. Rodzice kolejnych ofiar mieli dość braku działań i zaczęli głośno mówić o problemie.

Zobacz ostatni reportaż Uwagi! >>>

Fentanyl w Polsce. Co z obecnością fentanylu na Mazowszu robi policja?
Fentanyl w Polsce. Co z obecnością fentanylu na Mazowszu robi policja?
Fentanyl od lat zabija młodych mieszkańców Żuromina. Po nagłośnieniu przez nas sprawy głos zabierają kolejni rodzice, którzy stracili dzieci. – Policja nie robiła nic – mówią.

Mazowiecka policja poinformowała o pierwszych zatrzymaniach ws. nielegalnego obrotu fentanylem. Do zatrzymana doszło w weekend w centrum Żuromina, gdy podejrzani jechali samochodem. Obaj mieli być zaskoczeni. W aucie policja zabezpieczyła kilkadziesiąt plastrów przeciwbólowych, z których można pozyskać fentanyl.

Zatrzymani to mieszkańcy Żuromina - 34- i 35-latek. Obaj trafili do tymczasowego aresztu. Są oskarżeni o udział w obrocie znaczną ilością narkotyków. Grozi im do 12 lat więzienia.

Jak podkreśla policja, sprawa jest rozwojowa.

Autor: as

podziel się:

Pozostałe wiadomości