Potrącenie 17-latka na przejściu. Policja wyznacza nagrodę za pomoc w ujęciu sprawcy wypadku

17-letni Maksymilian
Został potrącony na przejściu. Znaleziono go 1,5 km dalej. Co się wydarzyło?
Źródło: Uwaga! TVN
Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę 5000 zł za pomoc w ustaleniu danych sprawcy, który potrącił 17-letniego Maksymiliana na przejściu dla pieszych. Sprawę nagłośniliśmy w reportażu Uwagi!

Zobacz reportaż Uwagi! >>>

24 stycznia, tuż po siódmej rano, w deszczowy poranek Maksymilian wyszedł z domu na przystanek autobusowy, z którego miał jechać do szkoły. Gdy był na przejściu dla pieszych na ulicy Poznańskiej w Cielczy, uderzył w niego samochód jadący w stronę Jarocina. W wyniku uderzenia pieszy upadł na przeciwległy pas drogi prowadzący do centrum Cielczy. Jego ciało zostało znalezione półtora kilometra od miejsca wypadku, na wysokości ulicy Polnej.

Policja wciąż poszukuje kierowcy "drugiego" samochodu, który może mieć związek ze śmiercią 17-latka.

"Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę o drugim uczestniku zdarzenia, który oddalił się z miejsca, posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia drugiego pojazdu i jego kierowcy proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarocinie pod nr tel. 47 77 55200 (całodobowo) lub osobiście w KPP Jarocin, ul. Bohaterów Jarocina 15", podaje policja na swojej stronie.

Czytaj więcej >>>

Autor: DP

Źródło: uwaga.tvn.pl, Policja Wielkopolska

Źródło zdjęcia głównego: Uwaga! TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości