Dobre informacje! Odnalazła się pani Anna, bohaterka wtorkowego programu, która miała zaginąć na Majorce. Dzięki naszemu reportażowi, została rozpoznana w jednym ze sklepów na wyspie.
Kobieta przekazała, że nie wiedziała, że jest poszukiwana, a przez kradzież telefonu nie mogła skontaktować się z bliskimi. Poinformowała, że od kradzieży pojawiała się na komisariacie policji i nie informowano jej o poszukiwaniach. Zapewniła, że czuje się dobrze i nic niepokojącego się nie wydarzyło. Kobieta skontaktowała się z rodziną.