Zaginęła Klaudia Czaińska. Mama zaginionej: Nic nie wskazywało, żeby działo się coś złego

Zaginiona Klaudia Czaińska
Zaginiona Klaudia Czaińska
Klaudia Czaińska zaginęła. 24-letnia kobieta była ostatni raz widziana 2 stycznia 2024 roku na warszawskiej Woli. 24-latka miała wyjść ze swojego mieszkania około godziny 3 i do tej pory nie skontaktowała się z nikim z rodziny. 

Rodzina i bliscy zaginionej Klaudii Czaińskiej poprosili redakcję Uwagi! o pomoc w znalezieniu młodej kobiety. Wszystkie osoby, które mają jakąś wiedzą na temat tego, gdzie jest Klaudia, proszone są o kontakt z policją.

Klaudia Czaińska zaginęła

Klaudia Czaińska mieszka i studiuje w Warszawie. Sama wynajmuje mieszkanie w dzielnicy Wola. 2 stycznia 2024 roku, około godziny 3 w nocy, kobieta miała wyjść z mieszkania. Nikt nie wie, dokąd się udała. Do tej pory nie wróciła do domu, ani nie skontaktowała się z nikim znajomym.

- Ostatni kontakt prawdopodobnie miała z nią koleżanka, tej nocy, kiedy Klaudia zaginęła. Z tego, co mi mówiła, nic nie wskazywało na to, żeby działo się coś złego. Dziewczyny spędziły razem Sylwestra i Nowy Rok, Klaudia wróciła do swojego mieszkania około godziny 18. Wszystko było w porządku – mówi Anna Czaińska, mama Klaudii.

- Nie mamy pojęcia, co mogło się wydarzyć. Jesteśmy teraz w Warszawie i próbujemy się dowiedzieć czegoś więcej. Liczymy, że monitoring pokaże, gdzie Klaudia mogła pójść – dodaje pani Anna.

Rodzina zaginionej Klaudii i jej bliscy apelują do wszystkich osób, które mogą mieć jakieś informacje, o pomoc w odnalezieniu 24-latki.

Poszukiwania Klaudii Czaińskiej

Zaginiona Klaudia jest średniego wzrostu, ma 160-165 cm wzrostu, jest szczupła. Ma blond włosy do ramion i brązowe oczy. 24-latka ma też charakterystyczna tatuaże: na wewnętrznej stronie przedramienia kota, na wysokości żeber serce, a na ręce trzy motyle.

W chwili zaginięcia była ubrana w różowy dres, jasnobeżową kurtkę i białe adidasy.

Osoby, które mogą pomóc w jej odnalezieniu, proszone są o kontakt z policjantami komendy przy ulicy Żytniej 36 tel. (+47) 723 94 50 lub z najbliższą jednostką policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem e-mail: dyzurny.krp4@ksp.policja.gov.pl

Autor: Aleksandra Supryn

podziel się: