Rozbitym samochodem i bez koła jechał dalej. 26-latek zatrzymany

Rozbitym samochodem i bez koła jechał dalej
Rozbitym samochodem i bez koła jechał dalej
Źródło: Policja.pl
Kobieta poinformowała policję, że na jednej z pomorskich dróg minęła się z kompletnie rozbitym samochodem. Auto nie stało na poboczu. Pomimo że było zniszczone i brakowało mu jednego koła, kierowca próbował nim dalej jechać. 

Chcesz zgłosić temat, którym powinna zająć się redakcja Uwagi!? Oznacz publiczny post w mediach społecznościowych hasztagiem #tematdlauwagi 

***

Zniszczony samochód zauważono na drodze wojewódzkiej 235 na Pomorzu. Policjantom udało się zatrzymać kierowcę. Okazał się nim 26-letni mężczyzna. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami przyznał, że kilkanaście kilometrów wcześniej stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożne drzewo. Mimo że przód samochodu był rozbity, a jedno z kół odpadło, 26-latek postanowił jechać dalej. Podczas kontroli okazało się również, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu – badanie wykazało ponad 1 promil.

Rozbitym samochodem i bez koła jechał dalej
Rozbitym samochodem i bez koła jechał dalej
Źródło: Policja.pl

Policjanci natychmiast zatrzymali prawo jazdy mężczyzny. Niedługo później 26-latka oskarżono również o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi do 3 lat więzienia, oraz o spowodowanie zagrożenia na drodze.

Autor: AS

Źródło zdjęcia głównego: Policja.pl

podziel się: