Kradziony jaguar przewożony rozrzutnikiem rolniczym. Zatrzymano 45-latka

Kradziony jaguar przewożony rozrzutnikiem rolniczym
Kradziony jaguar przewożony rozrzutnikiem rolniczym
Źródło: Policja
Policjanci z komisariatu w Mordach podczas patrolu zauważyli wyjeżdżające z lasu subaru i jadący za nim ciągnik rolniczy z rozrzutnikiem, na którym widać było elementy karoserii samochodu. Okazało się, że to części skradzionych samochodów.

Chcesz zgłosić temat, którym powinna zająć się redakcja Uwagi!? Oznacz publiczny post w mediach społecznościowych hasztagiem #tematdlauwagi

***

Na widok policjantów oba pojazdy zjechały na posesję, a jedna z osób zaczęła zamykać bramę, próbując uniemożliwić policjantom wjazd. Mundurowi dostali się na podwórko, gdzie w głębi posesji znaleźli części jaguara, który został skradziony kilka dni wcześniej z parkingu w Siedlcach oraz części pochodzące z innego pojazdu. Karoseria i części były przygotowane do dalszego transportu.

Jak informuje policja, na miejscu zatrzymano dwie osoby, które przewoziły elementy skradzionych pojazdów. Zatrzymano również 45-letniego mieszkańca Siedlec, który miał ukraść jaguara. Sąd Rejonowy w Siedlcach zdecydował, że kolejne 3 miesiące spędzi w areszcie. Pozostali mężczyźni usłyszeli zarzuty paserstwa, zastosowani wobec nich dozór policyjny.

Autor: DP

Źródło zdjęcia głównego: Policja

podziel się: