Bus #tematdlauwagi w Rawie Mazowieckiej i Piotrkowie Trybunalskim

TVN UWAGA! 1904904

Uwaga! ruszyła w Polskę. Co tydzień odwiedzamy dwa miasta, aby wysłuchać, jakimi sprawami powinniśmy się zająć. Czekamy na Państwa w specjalnym busie oznaczonym #tematdlauwagi. W najbliższy czwartek, 30 stycznia, odwiedzimy Rawę Mazowiecką i Piotrków Trybunalski. Naszym dziennikarzom będzie towarzyszył prowadzący programu Zbigniew Łuczyński, który osobiście Państwa wysłucha.

Chcemy spotykać się z Wami tam, gdzie mieszkacie i napotykacie problemy, które bez wsparcia mediów są trudne do rozwiązania. Przyjdźcie do naszego busa oznaczonego #tematdlauwagi i opowiedzcie nam o nich. Podczas najbliższego wyjazdu naszym dziennikarzom będzie towarzyszył prowadzący programu Uwaga!, Zbigniew Łuczyński.

30 stycznia 2020 roku (czwartek) dziennikarze programu Uwaga! będą w Rawie Mazowieckiej i Piotrkowie Trybunalskim. O godzinie 10.30 bus #tematdlauwagi zaparkuje przy pl. Piłsudskiego w Rawie Mazowieckiej. Później o godzinie 15.00 będzie można znaleźć go w Piotrkowie Trybunalskim na Placu Czarneckiego przy Rynku.

Więcej szczegółów znajdziesz na naszym wydarzeniu Facebooku oraz na oficjalnym profilu TVN Uwaga!

Do zobaczenia!

Pozostałe wiadomości