Bmw jechało „wężykiem” do przedszkola. Kierująca straciła prawo jazdy

Bmw jechało „wężykiem” do przedszkola
Bmw jechało „wężykiem” do przedszkola
Źródło: Policja.pl
Bmw jechało ulicami Strzelec Opolskich „wężykiem”. Okazało się, że kierująca nim kobieta jest pod wpływem alkoholu. Policjantom tłumaczyła, że musi dostać się do przedszkola. 

Chcesz zgłosić temat, którym powinna zająć się redakcja Uwagi!? Oznacz publiczny post w mediach społecznościowych hasztagiem #tematdlauwagi

Dzielnicowi ze Strzelec Opolskich zwrócili uwagę na dziwnie jadący samochód. Po zatrzymaniu go okazało się, że auto prowadziła kobieta pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 2 promile alkoholu w organizmie.  

Kierująca oświadczyła policjantom, że wsiadła za kierownicę, żeby pojechać do przedszkola i odebrać z niego swojego 5-letniego syna. Nie była w stanie wytłumaczyć, dlaczego prowadziła samochód pod wpływem alkoholu.

5-letni chłopiec został odebrany z przedszkola przez innego członka rodziny, a jego matka straciła prawo jazdy. Niedługo będzie musiała odpowiedzieć za jazdę pod wpływem alkoholu przed sądem, za co może grozić jej grzywna, sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Autor: AS

Źródło zdjęcia głównego: Policja.pl

podziel się: