Psy Bożeny Wahl do adopcji

Dziś w UWADZE! o 19:50 wracamy do historii Bożeny Wahl, która mieszka z ok. 50 psami. Wszystkie są dla niej niezwykle ważne. W opiece nad zwierzętami, artystce pomaga przyjaciółka Wanda Olendzka. Jednak dom jest zdewastowany, psy chore, a kobiety same wymagają codziennej opieki i wsparcia.

- Sytuacja jest patowa. Obawiam się, że to finisz tego przytuliska. Mam na myśli wszystkie psy, które mam w domu – powiedziała pani Bożena, która nie ma już siły, ani środków na utrzymywanie siebie i zwierząt.

Po emisji reportaży UWAGI! TVN o trudnej sytuacji życiowej malarki, Bożena Wahl zdecydowała się poszukać nowych domów dla swoich podopiecznych.

VIVA wspiera adopcje psów Bożeny Wahl

Nowych domówi szuka w tym momencie 27 psów. Dzięki Fundacji VIVA zwierzęta zyskają książeczki zdrowia, a nowi właściciele będą mogli mieć pewność, że psy są przebadane, zaszczepione i odrobaczone. Wszystkie osoby zainteresowane adopcją powinny wypełnić ankietę przedadopcyjną, która znajduje się TUTAJ.

Psy wskazane do adopcji będziemy kolejno prezentować na stronie ww.uwaga.tvn.pl oraz w naszych profilach w mediach społecznościowych.

Poznajcie trzy pierwsze adopciaki

LALA

Lala to ok. trzyletnia suczka, mieszaniec, w typie bigla. To średniej wielkości piesek, bardzo towarzyski, lubiący się bawić i przytulać. Lala jest wesoła, chętna wchodziła mi na kolana, łaknie kontaktu z człowiekiem. Szuka swojego człowieka, rodziny, a nawet rodziny z innymi psami :)

Lala do adopcji z przytuliska Bożeny Wahl
Lala do adopcji z przytuliska Bożeny Wahl

JAK ADOPTOWAĆ:

Jeśli chcesz dać dom LALI, najpierw zapoznaj się ze SZCZEGÓŁOWYMI WARUNKAMI ADOPCJI.wypełnij formularz przedadopcyjny Fundacji VIVA, który znajdziecie TUTAJ. W odpowiednim polu podaj IMIĘ psa z dopiskiem - Bożena Wahl.

Kontakt adopcyjny:

Aleksandra Matejek

adopcje@schronisko.info.pl

tel. 519615975

 

PROSIAK

Prosiak ma ok. rok. Do obcych podchodzi z rezerwą, ludzi, których zna obdarza wielką miłością. Przytula się do człowieka i tego samego oczekuje w zamian. Grzeczny, spokojny Prosiak szuka domu, w którym otrzyma bardzo dużo miłości, ciepła. Może zamieszkać w towarzystwie innych psów.

Prosiak do adopcji z przytuliska Bożeny Wahl
Prosiak do adopcji z przytuliska Bożeny Wahl

JAK ADOPTOWAĆ:

Jeśli chcesz dać dom PROSIAKA, najpierw zapoznaj się ze SZCZEGÓŁOWYMI WARUNKAMI ADOPCJI.wypełnij formularz przedadopcyjny Fundacji VIVA, który znajdziecie TUTAJ. W odpowiednim polu podaj IMIĘ psa z dopiskiem - Bożena Wahl.

Kontakt adopcyjny:

Aleksandra Matejek

adopcje@schronisko.info.pl

tel. 519615975

ŻÓŁTY

Żółty to około sześcioletni kundelek. Jest niezwykle wpatrzony w człowieka. Grubasek natychmiast wchodzi na kolana każdemu, kto pojawi się tuż obok. Jest mały, ale ma bardzo wielkie serce, w którym na pewno znajdzie miejsce dla nowego właściciela. Jest towarzyski, lubi zwracać na siebie uwagę i ma się wrażenie, że ciągle się uśmiecha.

Żółty do adopcji z przytuliska Bożeny Wahl
Żółty do adopcji z przytuliska Bożeny Wahl

JAK ADOPTOWAĆ:

Jeśli chcesz dać dom ŻÓŁEGO, najpierw zapoznaj się ze SZCZEGÓŁOWYMI WARUNKAMI ADOPCJI.wypełnij formularz przedadopcyjny Fundacji VIVA, który znajdziecie TUTAJ. W odpowiednim polu podaj IMIĘ psa z dopiskiem - Bożena Wahl.

Kontakt adopcyjny:

Aleksandra Matejek

adopcje@schronisko.info.pl

tel. 519615975