"Gdzie są moi bracia?" Rozpaczliwy apel o pomoc!

TVN UWAGA! 4644236

- Życie napisało nam smutny scenariusz, w którym nie mogliśmy dorastać razem jako rodzeństwo - mówi pani Iwona, która szuka swoich dwóch młodszych braci. Ostatni raz widziała ich kilkanaście lat temu w pogotowiu opiekuńczym. Ona miała 14 lat, oni 5 i 2. Chłopcy zostali odebrani matce i rozdzieleni z siostrą. Dziś pani Iwona rozpaczliwie szuka rodzeństwa. W poszukiwania zaangażowała się również redakcja Uwagi!

Poniżej publikujemy apel pani Iwony. Jej bracia dziś mają 22 i 25 lat. Nie wiadomo, gdzie mieszkają, ale być może znajdą się osoby, które mogą pomóc odnaleźć dorosłych dziś mężczyzn. Jeśli ktoś poznaje chłopców ze zdjęcia, prosimy o kontakt z nami pod adresem mailowym m.jakubik@tvn.pl lub przez wiadomość na naszym profilu na Facebooku.
APEL PANI IWONY
"Kamilu i Marcinie! Minęło już tyle lat, odkąd was widziałam ostatni raz. Tyle dni przeminęło, w których za wami tęskniłam, o wylanych łzach w święta Bożego narodzenia czy w dniu waszych urodzin już nie wspomnę. Zawsze zamykam wtedy oczy i wyobrażam sobie, że jesteście razem ze mną ,słyszę wasz śmiech gdzieś w oddali, a łzy zalewają mi twarz, bo was nadal nie ma. Zawsze byliście i będziecie w mojej głowie na pierwszym miejscu. Ty Kamilku masz już 22 lata, Ty Marcinie 25. Jesteście dorosłymi mężczyznami, jak patrze na wasze zdjęcia z dzieciństwa, na pewno przystojnymi i cudownymi. Życie napisało nam smutny scenariusz, w którym nie mogliśmy dorastać razem, jako rodzeństwo. Ktoś zadecydował inaczej. Zostaliście oddani do adopcji, a ja nie mogę Was teraz odnaleźć. Nie udzielają mi żadnych informacji, gdzie mogłabym Was odwiedzić lub chociaż napisać list. Ja nie spocznę dopóki Was nie odnajdę. Kochałam Was nad życie. Chcę tak bardzo Was przytulić i tak wiele mam Wam do opowiedzenia, do pokazania. Proszę z całego serca wszystkich dobrych ludzi o pomoc w odnalezieniu i dotarciu do moich braciszków. Marcin Żebrowski ur. 5.11.1993 Kamil Żebrowski ur. 30.03.1996 Urodzeni w Warszawie, byli ostatnio w Pogotowiu Opiekuńczym n ul.a Bonifacego w Warszawie. Błagam o pomoc!
Wasza siostra Iwona"
Dziś chłopcy mogą nazywać się i mieć na imię zupełnie inaczej niż w dzieciństwie.
Pozostałe wiadomości