489ca2b9634e821e12256ec82333d362,0,1.jpg
Popularność Rafał Maserak zawdzięcza programowi Taniec z Gwiazdami. W ostatniej jego edycji wytańczył z Anną Muchą zwycięstwo, wcześniej odniósł sukces z Małgorzatą Foremniak – media rozpisywały się o romansie, który ich połączył, ale oni sami milczą na ten temat.

- Przyjaźnimy się, lubię z nim przebywać – mówi Małgorzata Foremniak. – Mamy bardzo dużo wspólnych cech – jestem tak samo żywiołowa, jak Rafał.

Wszyscy, którzy poznali Rafała Maseraka są pod wrażeniem jego niespożytej energii i pod urokiem jego poczucia humoru. I nie tylko.

- W Rafale nie ma fałszu – mówi Omenaa Mensah, prezenterka pogody w TVN i partnerka Rafała Maseraka w piątej edycji Tańca z Gwiazdami. – Mówi to, co myśli, całym sobą pokazuje, jaki jest.

- On jest „jakiś” – dodaje Wojciech Iwański, reżyser Tańca z Gwiazdami. – Nie da się obok niego przejść obojętnie, kipi w nim energia.

Rafał Maserak nieco spokojniejszy staje się w kuchni, gdzie lubi gotować dla siebie i przyjaciół, nad rzeką, gdzie lubi powędrować, a najbardziej w terenowym samochodzie – to jego ostatnia pasja.

- Przed Tańcem z Gwiazdami Rafał nie planował przyszłości, żył z dnia na dzień – mówi Agustin Egurrola, choreograf i juror w programie. – Taniec z Gwiazdami nauczył go dojrzałości, teraz wie, że pewne rzeczy należy planować i robić od początku do końca.

W nowej edycji programu partnerką Rafała Maseraka jest Julia Kamińska. A on sam na co dzień ku wielkiemu zadowoleniu uczniów prowadzi szkołę tańca w Warszawie. Jako nauczyciela podziwiają go i panowie, i panie, choć te ostatnie rzecz jasna trochę bardziej.

- Tak mnie zauroczył – mówi Magorzata Kotlińska, uczennica w szkole tańca Maseraka. – Ten kurs to moja wielka przyjemność. Rano mogę mieć stres, a wieczorem tutaj o wszystkim zapominam, potem świetnie śpię. Rafał jest niesamowitym facetem.

Dodaj komentarz