20-latek miał zabić psa i nagrać to telefonem

Miał zabić psa i nagrać to telefonem
Miał zabić psa i nagrać to telefonem
Kara 5 lat pozbawienia wolności grozi 20-latkowi, który miał ze szczególnym okrucieństwem zabić psa. Mężczyzna miał zarejestrować to wydarzenie telefonem i przesłać nagranie do znajomych. Został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Chcesz zgłosić temat, którym powinna zająć się redakcja Uwagi!? Oznacz publiczny post w mediach społecznościowych hasztagiem #tematdlauwagi

W minioną sobotę kobieta wraz z córką zgłosiły się do jednego z bydgoskich komisariatów, informując policję, że były chłopak nastolatki brutalnie zabił jej psa.

Okazało się, że 20-latek był już wcześniej znany dzielnicowym z powodu wcześniejszych przewinień. Tego samego dnia został zatrzymany i umieszczony w areszcie. Zgodnie z zebranymi przez policję dowodami, mieszkaniec powiatu bydgoskiego uśmiercił zwierzę, a całość zdarzenia nagrał telefonem i przesłał nagranie do swoich znajomych.

Podejrzany trafił do aresztu na 2 miesiące. Za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: Dawid Pajerski

Źródło: KWP w Bydgoszczy

podziel się: