Bliźnięta więzione w domu przez 30 lat. „Przerwaliśmy tę straszną historię”
Koszmar na Suwalszczyźnie. Bliźnięta były przetrzymywane w domu nawet przez 30 lat! Normalne, zdrowe dzieci po ukończeniu ósmej klasy nagle zapadły się pod ziemię – sąsiedzi usłyszeli, że wyjechały. Ale prawda okazała się zupełnie inna.