Natalia umierała przez kilka godzin na mrozie. Jest akt oskarżenia przeciwko policjantom
14-letnia Natalia przez kilka godzin leżała w śniegu, na mrozie, kilkaset metrów od komisariatu. Dziewczynki nie udało się uratować. Do sądu skierowano akt oskarżenia przeciwko trzem policjantom. Jak podaje prokuratura, funkcjonariusze nie podjęli czynności służbowych, do których byli zobowiązani.