14-latek miał zabić o rok młodszą Wiktorię

14-latek miał zabić o rok młodszą Wiktorię. Dlaczego?
14-latek miał zabić o rok młodszą Wiktorię. Dlaczego?
14-letni Olek miał zabić o rok młodszą Wiktorię i upozorować jej samobójstwo. Dlaczego doszło do tej tragedii?

Uwaga! w czwartek o 19.55