Zaatakował starszą kobietę, przed policjantami próbował się ukrywać w zaskakującym miejscu. Zobacz nagranie!

Zaatakował seniorkę na ulicy
30-letni mężczyzna zaatakował w centrum Wrocławia starszą kobietę. Podszedł do niej na ulicy i bez jakiejkolwiek przyczyny, z całej siły kopnął. Leżącej na ziemi kobiecie pomógł przypadkowy przechodzień.

Chcesz zgłosić temat, którym powinna zająć się redakcja Uwagi!? Oznacz publiczny post w mediach społecznościowych hasztagiem #tematdlauwagi

Całe zdarzenie nagrały kamery monitoringu. Po ataku 30-latek odszedł. Po otrzymaniu informacji o tym bulwersującym zdarzeniu do działań przystąpili funkcjonariusze ze Starego Miasta i z Wydziału Kryminalnego wrocławskiej komendy miejskiej. Agresor został namierzony w jednym z wrocławskich mieszkań. Na widok policjantów 30-latek schował się w pawlaczu.

Zaatakował, schował się w pawlaczu
Zaatakował, schował się w pawlaczu
Źródło: Policja wrocławska

Jak poinformował podkom. Przemysław Ratajczyk z KMP we Wrocławiu, sąd przychylił się do wniosku śledczych oraz prokuratury i wobec 30-letniego agresora, który usłyszał m.in. zarzuty naruszenia nietykalności i uszkodzenia ciała, zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Teraz grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: jlc

podziel się: