1

Uwaga! po Uwadze 24 X 2016

W tym odcinku Uwagi! po Uwadze o trudnym sąsiedztwie mieszkańców gminy Żuromin - kurzych fermach.... W programie także zajmujemy się sprawą wychowanki domu dziecka pozostawionej bez opieki.

1

Uwaga! po Uwadze 17 X 2016

W Uwadze! po Uwadze wstrząsająca historia upośledzonej kobiety... Czy naprawdę nie zdawała sobie sprawy z zaawansowanej ciąży? Nie była świadoma porodu? Życie stracił noworodek. Dlaczego zawiodły wszelkie służby, które miały ją wspierać? W programie także o skandalicznej sprawie z Tczewa, gdzie ludzkie zwłoki na cmentarzu komunalnym trafiają do ziemi pełnej śmieci...

1

Uwaga! po Uwadze 10 X 2016

Uwaga! po Uwadze z Zabrza gdzie młody chłopak brutalnie zabił młotkiem niepełnosprawnego mężczyznę. Sprawca się przyznał. Do zbrodni miało dojść po kłótni o pieniądze. Dlaczego doszło do przemocy, mimo że wiele osób przewidywało że to wszystko musi się skończyć tragicznie? W programie także o nielegalnym domu pomocy w Zabrzu. Dlaczego wciąż działa?

1

Uwaga! po Uwadze 3 X 2016

W Uwadze! po Uwadze obnażamy haniebne praktyki pracowników ubojni w Witkowie... W programie także historia 37-letniej Anny, która przez chorobę straciła zdrowie i uwięziona jest w szybko starzejącym się ciele.