1

Uwaga! po Uwadze 26 III 2018

W Uwadze! po Uwadze bulwersująca historia z Legionowa. Matka miesięcznego chłopca usłyszała zarzuty "usiłowania zabójstwa z zamiarem ewentualnym" oraz znęcania się nad dzieckiem. Noworodek trafił z poważnymi obrażeniami do szpitala. W programie także historia mężczyzny, który mieszkanie zamienił w składowisko śmieci, a życie sąsiadów w koszmar...

1

Uwaga! po Uwadze 19 III 2018

Uwaga! po Uwadze z Cerekwicy Starej w Wielkopolsce, gdzie pięć dni temu doszło tu do straszliwej zbrodni. 22-letni mężczyzna, w środku nocy zaatakował nożem śpiących domowników. Zabił 59-letnie małżeństwo i ranił kolejne dwie osoby, m.in. swoją byłą dziewczynę, w 9-tym miesiącu ciąży. W programie także skandaliczna historia z przedszkola w Nowym Sączu. Dyrektorka placówki nie potrafiąca sobie poradzić z dzieckiem i swoimi nerwami, zamiast przytulić poniewierała płaczącym dzieckiem.

1

Uwaga! po Uwadze 12 III 2018

Dziś w Uwadze! po Uwadze dramat dwojga starszych ludzi ze wsi Baniocha pod Warszawą. Ich życie zamieniło się w gehennę, po tym, jak sprzedany został dom, w którym mają prawo pozostać do śmierci. W programie także o pomyłce wymiaru sprawiedliwości, przez którą niewinny człowiek odsiaduje wyrok 25 lat więzienia za brutalny gwałt i morderstwo.

1

Wyrzuciła noworodka w krzaki

28-latka twierdzi, że nie wiedziała o ciąży. W ósmym miesiącu urodziła dziecko do wiaderka. – Nie ruszało się. Wyniosłam je w krzaki. Byłam w szoku, nie wiedziałam, co mam zrobić – przyznaje. Kobieta jest upośledzona. Jak to możliwe, że nikt nie zauważył zaawansowanej ciąży? W Wałbrzychu był Tomasz Kubat, który w programie UWAGA! po Uwadze rozmawiał z Darią, jej mamą i sąsiadami.

1

Uwaga! po Uwadze 5 III 2018

Uwaga! po Uwadze z Krakowa, gdzie 12-letnia dziewczynka została brutalnie wykorzystana seksualnie przez 20-letniego żołnierza poznanego w internecie. Pedofil przygotowywał się do ataku przez wiele miesięcy. Ofiarę poznał za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych. W programie także sprawa z Wałbrzycha, gdzie 28-letnia kobieta, wyrzuciła w krzaki własne, nowonarodzone dziecko. Zwłoki chłopca znaleźli sąsiedzi...