1

Rozwód po polsku - Uwaga! po Uwadze 29 X 2018

Była miłość, były pieniądze, była pasja i wspólny biznes a potem nienawiść posunięta do granic obłędu. Wojna, którą toczą ze sobą rozstające się pary, najbardziej uderza w niewinne dzieci, ale byli małżonkowie, również sobie potrafią zgotować prawdziwe piekło na ziemi...

1

Co działo się na plebanii? - Uwaga! po Uwadze 22 X 2018

Do naszej redakcji zgłosił się 21-latek. Młody mężczyzna ujawnił, że przez kilka lat był molestowany przez księdza. Proboszcz w trakcie interwencji naszego reportera przyznał się do winy. Jak tłumaczył swoje czyny? Jak zareagowała kuria?

1

Zamienione dzieci - Uwaga! po Uwadze 8 X 2018

Przez 30 lat nie przyszło im do głowy, że Maciej nie jest ich dzieckiem. Po jego tragicznej śmierci, konieczna była identyfikacja zwłok. Wyniki badań DNA okazały się szokujące! - To wstrząsnęło moim życiem i mojej rodziny – przyznaje pani Elżbieta Zielińska, matka Macieja.

1

Patologia na żywo, czyli świat patostreamerów

Patostreamerzy na oczach tysięcy widzów upijają się, urządzają bijatyki i poniżają innych. Czują się bezkarni. Z transmitowania patologicznych zachowań uczynili intratny biznes. Czy rodzice wiedzą, co oglądają ich dzieci w internecie? Czy można skutecznie walczyć z tym zjawiskiem?

1

Uwaga! po Uwadze 21 V 2018

W Uwadze! po Uwadze - krzyki, wyzwiska, wulgaryzmy kierowane wprost do dzieci. W Szczecinie od 20 lat działał żłobek, choć jako taki nigdzie nie był zgłoszony. W programie także sprawa z Nowego Sącza. Mieszkańcy ulicy Cichej czują się bezsilni. Od kilku lat, jedna z sąsiadek zasypuje policję oskarżeniami dotyczącymi ich dzieci. Maluchy ścigane są za to, że kopią piłkę pod blokiem, zajeżdżają drogę rowerem.