1

Dzieci w sieci! Uwaga! po Uwadze 25 II 2019

Brutalne bójki, challenge i epatowanie seksem. Co naprawdę robią dzieci w internecie? Jak wygląda świat, którego nie kontrolują rodzice? W Uwadze! po Uwadze wspólnie z gośćmi oglądaliśmy i komentowaliśmy szokujący świat nastoletnich - streamerów, vlogerów. Jak daleko są się w stanie posunąć, by zdobyć sławę i pieniądze?

1

Dlaczego otruł siebie i czteroletniego syna? - Uwaga! po Uwadze 26 XI 2018

Nie żyją 34-letni ojciec i jego 4-letni syn. Kilka dni temu matka chłopca ostrzegała w Uwadze!, że jej były mąż jest niebezpieczny. Dlaczego wymiar sprawiedliwości nie stanął na wysokości zadania? Jakie są okoliczności tragedii? Co mówią jej bezpośredni świadkowie?

1

Ciemne strony chirurgii plastycznej - Uwaga! po Uwadze 19 XI 2018

W specjalnym odcinku Uwagi! po Uwadze spotykamy się ludźmi, którzy przeszli przynajmniej kilkadziesiąt operacji plastycznych, zabiegów upiększających, czy wizyt w salonach tatuażu. ​Czy nadmierna ingerencja we własne ciało może okazać się niebezpieczna?

1

Dlaczego Polacy ufają medycynie niekonwencjonalnej? - Uwaga! po Uwadze 05 XI 2018

- Zastosowanie odpowiedniej wody może spowodować nawet uleczenie choroby tzw. nieuleczalnej – stwierdza w jednym ze swoich wystąpień Jerzy Zięba. Osoby takie, jak on skupiają wokół siebie rzesze chorych. Jednak lekarze nie mają wątpliwości, że nie chodzi tu o leczenie. - To skrajnie nieodpowiedzialne, żeby ludziom takie rzeczy wmawiać. Powinniśmy z całą mocą z tym walczyć – mówi ekspert. Z jedną i drugą stroną w tej sprawie rozmawialiśmy w Uwadze! po Uwadze.

1

Rozwód po polsku - Uwaga! po Uwadze 29 X 2018

Była miłość, były pieniądze, była pasja i wspólny biznes a potem nienawiść posunięta do granic obłędu. Wojna, którą toczą ze sobą rozstające się pary, najbardziej uderza w niewinne dzieci, ale byli małżonkowie, również sobie potrafią zgotować prawdziwe piekło na ziemi...

1

Co działo się na plebanii? - Uwaga! po Uwadze 22 X 2018

Do naszej redakcji zgłosił się 21-latek. Młody mężczyzna ujawnił, że przez kilka lat był molestowany przez księdza. Proboszcz w trakcie interwencji naszego reportera przyznał się do winy. Jak tłumaczył swoje czyny? Jak zareagowała kuria?