1

Czy uda się pomóc Bożenie Wahl? Uwaga! po uwadze 09 IX 2019

Kiedyś sławna artystka, dziś opuszczona przez wszystkich kobieta, której życiem zawładnęły zwierzęta. Czy urzędy i przyjaciele zrobili wszystko, aby pomóc Bożenie Wahl, znanej malarce? Jej prace pokazywane były w uznanych, światowych galeriach. Teraz schorowana artystka pozostała prawie sama, żyje w zrujnowanym domu z blisko 70! psami.

1

Koszmarne sąsiedztwo. Uwaga! po Uwadze 6 V 2019

Na swojej działce składuje ogromne ilości śmierdzącej, przeterminowanej żywności. Nie sprząta i stale zwozi kolejne „zdobycze”. W tym czasie, jego sąsiedzi walczą z plagą szczurów. Czy uda się pomóc mieszkańcom Janopola? Co do tej pory robili urzędnicy? W programie także o 2,5-letnim Szymku, którego prawdopodobnie katował konkubent matki. Sprawa wyszła na jaw, bo dziecko z licznymi śladami pobicia trafiło do szpitala. Dlaczego nikt nie reagował na dramat dziecka?

1

Nowe informacje ws. śmierci Magdaleny Żuk. UWAGA! po Uwadze 29 IV 2019

Nowe, szokujące informacje ws. śmierci Magdaleny Żuk. - W moim przekonaniu, w przekonaniu rodziny, Magdalena Żuk padła ofiarą przestępstwa. W czasie wyjazdu do Egiptu zostały podane jej substancje narkotyczne. Według naszego przekonania były to ciężkie narkotyki - mówi adw. Sebastian Duliniec, pełnomocnik rodziny Magdaleny Żuk. Co naprawdę wydarzyło się w Egipcie?

1

Gdzie kończy się sąsiedzka czujność, a zaczyna prześladowanie i stalking? Uwaga! po Uwadze 15 IV 2019

Każdy ich ruch śledzą i nagrywają sąsiedzi. Nagrania trafiają do policji, która zwiększając statystyki, karze mieszkańców niewielkiej wsi mandatami. Pan Włodzimierz za drobne przewinienia, na przykład brudną szybę w traktorze, już dwukrotnie stracił prawo jazdy. To jedna z dwóch historii, które poruszamy w tym odcinku Uwagi! po Uwadze. Z kamerami dotarliśmy także do Dzierżoniowa, gdzie 25-letnia matka została brutalnie zamordowana we własnym domu. Za ścianą spały jej malutkie dzieci.

1

Konflikt sąsiedzki w Paczkowie. Uwaga! po Uwadze 8 IV 2019

Dziś w Uwadze! po Uwadze o narastającym od kilku lat konflikcie sąsiedzkim w Paczkowie. Mieszkająca z dorosłą, niepełnosprawną córką pani Irena zarzuca sąsiadom agresywne zachowania wobec nich. Sąsiedzi są przekonani, że to właśnie pani Irena jest powodem tego zaognionego sporu. Czy uda się skutecznie zakopać topór wojenny i zaprzestać eskalacji konfliktu?

1

Ślepa miłość i wielkie pieniądze. Uwaga! po Uwadze 1 IV 2019

Wierzą, że w internecie poznały mężczyzn swojego życia. Choć wybranków znają tylko z sieci, po kilku tygodniach wysyłają im pieniądze. Wielkie pieniądze! Jedna z kobiet straciła 100 tys. zł. Ofiary biorą kredyty, zastawiają mieszkania. Dlaczego oszuści są tak skuteczni? Jakich metod używają?