1

Bartek czy Zosia? Dziewczyna czy chłopak? Uwaga! po Uwadze 23 IX 2019

Czy pani Dorota słusznie robi wychowując córkę jak syna? 5-letnia Zosia twierdzi, że jest chłopcem. Mama traktuje ją więc jak syna: zwraca się do niej imieniem Bartek, ubiera jak chłopca. – Robię tak za radą lekarzy, którzy mówią, że to dla dobra dziecka. Mówiłam raz Zosia, raz Bartek i wtedy dziecko reagowało złością – tłumaczy pani Dorota.

1

Czego można wymagać od bezdomnych? Uwaga! po Uwadze 16 IX 2019

Codziennie są wyrzucani z autobusów, dworców, klatek schodowych, barów i kawiarni. Krakowski radny Łukasz Wantuch chce uzależniać pomoc miasta m.in. od tego, czy bezdomny się myje. Z kolei w Śremie trwa protest mieszkańców w związku budową domów dla bezdomnych. Czy nawet najgorszy smród może tłumaczyć bezduszne zachowania? A może pomoc dla bezdomnych powinna być udzielana tylko pod pewnymi warunkami?

1

Czy uda się pomóc Bożenie Wahl? Uwaga! po uwadze 09 IX 2019

Kiedyś sławna artystka, dziś opuszczona przez wszystkich kobieta, której życiem zawładnęły zwierzęta. Czy urzędy i przyjaciele zrobili wszystko, aby pomóc Bożenie Wahl, znanej malarce? Jej prace pokazywane były w uznanych, światowych galeriach. Teraz schorowana artystka pozostała prawie sama, żyje w zrujnowanym domu z blisko 70! psami.

1

Koszmarne sąsiedztwo. Uwaga! po Uwadze 6 V 2019

Na swojej działce składuje ogromne ilości śmierdzącej, przeterminowanej żywności. Nie sprząta i stale zwozi kolejne „zdobycze”. W tym czasie, jego sąsiedzi walczą z plagą szczurów. Czy uda się pomóc mieszkańcom Janopola? Co do tej pory robili urzędnicy? W programie także o 2,5-letnim Szymku, którego prawdopodobnie katował konkubent matki. Sprawa wyszła na jaw, bo dziecko z licznymi śladami pobicia trafiło do szpitala. Dlaczego nikt nie reagował na dramat dziecka?

1

Nowe informacje ws. śmierci Magdaleny Żuk. UWAGA! po Uwadze 29 IV 2019

Nowe, szokujące informacje ws. śmierci Magdaleny Żuk. - W moim przekonaniu, w przekonaniu rodziny, Magdalena Żuk padła ofiarą przestępstwa. W czasie wyjazdu do Egiptu zostały podane jej substancje narkotyczne. Według naszego przekonania były to ciężkie narkotyki - mówi adw. Sebastian Duliniec, pełnomocnik rodziny Magdaleny Żuk. Co naprawdę wydarzyło się w Egipcie?