1

Jak jeździć eko?

Ceny paliw szaleją. Niemal codziennie zostawiamy na stacjach benzynowych więcej pieniędzy. Być może dlatego równie szybko przybywa w Polsce szkół ekonomicznej jazdy. Na czym ona polega i czy faktycznie da się oszczędzać jeżdżąc eko?

1

Jak czytać etykiety?

Czy wiecie, co na przerwach między lekcjami jedzą Wasze dzieci? Ile to oznacza przyjętych kalorii, a ile witamin czy mikroelementów? Dietetyk radzi jak wybierać przekąski i czytać znajdujące się na nich etykiety.

1

Nie daj się!

Dziś w cyklu Nie daj się, walczymy o przestrzeganie przywilejów dla rodziców. Nie po to przecież wyznaczono przy centrach handlowych specjalne miejsca dla rodziców z małymi dziećmi, żeby korzystali z nich wszyscy kierowcy. Proszę zobaczyć jak arogancko potrafią tłumaczyć się ludzie przyłapani na gorącym uczynku...

1

Kto tam?

W ramach cyklu "KTO TAM" nasz reporter odwiedził kolejny dom. Do kogo trafiliśmy tym razem? Jaką historię nam opowiedzieli?

1

Nieprawidłowości w sądownictwie wojskowym

Do tej pory nikt z zewnątrz nie miał prawa dowiedzieć się o nieprawidłowościach w sądach wojskowych. Kilku sędziów przerwa milczenie. Reporterom TVN UWAGA! zdradzają tajemnice skrywane przez tę instytucję.

1

Jak bronić się przed sprawcą przemocy?

Pani Urszula na co dzień pomaga ludziom, jest pielęgniarką. Razem z dziećmi żyje w ciągłym strachu. Dziś w Uwadze! po Uwadze o przemocy w rodzinie. Czy nowa ustawa, która miała poprawić sytuację ofiar, poprawia ją rzeczywiście?