#tematdlauwagi
11 lutego 2016 / 11:56

#tematdlauwagi Zabite cztery psy. Za wskazanie sprawcy nagroda

#tematdlauwagi Zabite cztery psy. Za wskazanie sprawcy nagroda
"Pomóżmy ustalić sprawcę!" - apeluje na Facebooku Kronika przestępstw wobec zwierząt i publikuje informację z #tematdlauwagi.

GRZEGORZEW (woj. wielkopolskie): "Cztery martwe psy znaleziono na polu w Grzegorzewie, pow. kolski. Zwierzęta zostały śmiertelnie pobite ostrym narzędziem" - podał w zeszłym tygodniu cytowany przez Kronikę serwis lm.pl.


Pomóżmy ustalić sprawcę!GRZEGORZEW (woj. wielkopolskie): ”Cztery martwe psy znaleziono na polu w Grzegorzewie, pow....

Posted by Kronika przestępstw wobec zwierząt on 4 luty 2016Jak informują działacze, psy znalezione zostały przez przypadkowego przechodnia, a wokół ich ciał znajdowało się dużo krwi. Z ostatnich informacji wynika, że trzy psy należały do mieszkańców tej samej ulicy w Grzegorzewie, czwarty był bezdomny. Jak teraz dodaje "Głos Wielkopolski", oprócz czterech zidentyfikowanych psów, w okolicy znajdowały się też rozkładające się szczątki innych czworonogów. Policja prosi teraz o kontakt okolicznych mieszkańców, którym w ostatnim czasie zaginęły psy.

- Ludzie wstrząśnięci tym bestialstwem szybko zebrali pieniądze na nagrodę za informacje i pomoc w znalezieniu sprawcy. Prosimy o kontakt. Anonimowość zapewniona! - mówił w rozmowie z "Głosem" Krzysztof Furmański z TOZ w Kole. Postępowanie prowadzi policja w Kole, a osoby posiadające informacje w sprawie, mogą kontaktować się z najbliższą jednostką policji i pod nr 112 lub 997.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem - czekamy na Wasze zgłoszenia. Wystarczy w mediach społecznościowych otagować swój wpis (z publicznymi ustawieniami) #tematdlauwagi. Monitorujemy sieć pod kątem Waszych alertów.

Komentarze

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Kiichigo
Kiichigo

Do 3 lat więzienia... Śmiesznie niska kara za tak podły czyn.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.