Masz sprawę? Bus #tematdlauwagi ponownie rusza w Polskę. Zobacz, gdzie będzie nasz bus

TVN UWAGA! 5348803

Chcesz zgłosić temat, którym powinni zająć się reporterzy Uwagi!? Przyjdź do busa #tematdlauwagi i opowiedz nam o nim. W każdy czwartek osoby, które tworzą nasz program, odwiedzają kolejne miasta w Polsce.

Co czwartek dziennikarze, którzy na co dzień tworzą magazyn interwencyjno-śledczy Uwaga!, będą w innym mieście. Będą czekali na Was przy głównych placach i rynkach różnych miast w busie oznaczonym #tematdlauwagi.

- Jeśli macie problem, który wymaga interwencji mediów albo w Waszej okolicy dzieje się coś niepokojącego, przyjdźcie do busa i opowiedzcie o tym – zachęca Joanna Leszczyńska-Ceglarz, wydawca i szefowa sekcji internetowej Uwagi!

Na widzów w busie #tematdlauwagi będą czekać dziennikarze, którzy na co dzień tworzą magazyn Uwagę!, m.in. Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński.

- Wiemy, że część osób ceni sobie możliwość bezpośredniego zgłoszenia tematu. Chcemy też dotrzeć do widzów, którzy nie korzystają z internetu – dodaje Aleksandra Rejnowicz, producent programu Uwaga!

Gdzie będzie bus #tematdlauwagi?

2023

02.02 Piaseczno okolice placu Piłsudskiego, od godz. 15

09.02 Radom > okolice Rynku Głównego, od godz. 15

16.02 Nowy Targ > okolice Rynku, od godz. 12

23.02 Oświęcim > okolice Rynku Głównego, od godz. 12

02.03 Toruń > parking przy Urzędzie Miasta na Wałach gen. Sikorskiego, od godz. 12

09.03 Nidzica > plac Wolności, od godz. 12

16.03 Namysłów > parking przy Rynku, od godz. 12

23.03 Racibórz > plac Jana Długosza, od godz. 12

30.03 Lubartów > parking przed Pałacem Sanguszków, od godz. 12

06.04 Pruszków

Lista jest uzupełniana na bieżąco.

O kolejnych punktach trasy busa #tematdlauwagi będziemy informować na antenie TVN, zaraz po reportażu Uwagi! Można ją śledzić również na naszej stronie internetowej lub w mediach społecznościowych > Facebook Instagram Twitter

Pozostałe wiadomości