7 lutego 2018 / 11:58

Szukamy Piotra! Nowe nagrania z kamer monitoringu.

Policja publikuje kolejne nagrania z kamer monitoringu i prosi o kontakt świadków, którzy mogli widzieć zaginionego w Krakowie Piotra Kijankę.

Przypomnijmy, że 34-letni Piotr Kijanka zaginął w nocy z 6 na 7 stycznia 2018 roku w Krakowie. Wspólnie z przyjaciółmi świętował urodziny żony. Kobieta wcześniej wróciła do domu, do dziecka. Piotr rozstał się ze znajomymi ok. 23.30, ale do domu nie wrócił. Mimo poszukiwań na szeroką skalę, mężczyzny do dziś nie znaleziono.

Pod koniec stycznia emitowaliśmy reportaż o Piotrze Kijance. Pokazaliśmy m.in. trasę, odtworzoną na podstawie kamer monitoringu, którą szedł 34-latek.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie opublikowali kolejne nagrania i zwrócili się z apelem do osób, które 7 stycznia, w godzinach 00:20 – 01:00, znajdowały się lub poruszały w rejonie Bulwaru Kurlandzkiego nad Wisłą (pomiędzy Mostem Kotlarskim a Dąbiem) o kontakt z Komendą Miejską Policji w Krakowie: tel. 12 615 26 44, 12 615 26 50 lub z najbliższą jednostką policji: tel. 997.

- W tej sprawie przesłuchano dwóch rowerzystów, którzy minęli zaginionego Piotra Kijankę (około godz. 00:21:35) na wyżej opisanej trasie. Prezentujemy zapis monitoringu, na którym są uwidocznieni rowerzyści oraz zaginiony (ostatni raz widoczny o godz. 00:21:54). Na  monitoringu uchwycono także (czerwone kółko) dwóch pieszych, którzy szli  Bulwarem Kurlandzkim w kierunku mostu Kotlarskiego (o godz. 00:27 - 00:28). Szczególnie te dwie osoby proszone są o kontakt z KMP w Krakowie – pisze mł. insp. Sebastian Gleń, Rzecznik Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Jednocześnie Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków – Śródmieście Wschód, prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci Piotra Kijanki w nocy z 6 na 7 stycznia 2018 roku w Krakowie.

Piotr Kijanka

Komentarze

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

znalazł się ?

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   ~Gość

   Niech szukaja w obozach pracy ktorych mnostwo jest w malopolsce i nie tylko w krakowie bo w powiatach jest ich od metra.zakladane w blokach produkcyjne maszynownie mnoga mniec mieksce ze przy maszynach zatrudniaja na sile ludzi i wieznieniem zmuszja do pracy na okraglo .Dziwne ze pracownikow nioe widac bo jak cienie sie przemykaja a wiezieni ludzie... rozwiń

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     ~Gość

     czyli nie szedl sam tylko z kims innym

     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
       0
      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        0
       • zgłoś naruszenie
       Pomoc | Zasady forum
       Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.