20 lipca 2017 / 12:15
Wyrok dla policjantów, którzy pobili mężczyznę

Wyrok dla policjantów, którzy pobili mężczyznę

Przed Sądem Rejonowym w Jastrzębiu-Zdroju zapadł wyrok dla dwóch policjantów, którzy w marcu 2015 roku pobili 54-letniego mężczyznę.

Marcin S. został skazany na rok pozbawienia wolności, w zawieszeniu na 3 lata, a Dawid S. na 10 miesięcy, również w zawieszeniu na 3 lata. Sąd zakazał funkcjonariuszom pracy w policji przez 10 lat. Zasądził też nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego po 1500 zł od każdego ze skazanych. Policjanci mają też obowiązek informowania kuratora o przebiegu okresu próby.

Przypomnijmy, że policjanci, wezwani na interwencję domową przez żonę 54-latka, bez powodu zaczęli bić i kopać mężczyznę na klatce schodowej i w windzie. Wszystko zarejestrował monitoring zainstalowany w bloku.

Obaj policjanci pracowali w policji od 2011 roku w wydziale prewencji. Już w trakcie procesu zostali zwolnieni ze służby. Wyrok jest prawomocny.

Zobacz reportaż Uwagi:

Komentarze

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Z tego co słyszałem to ten gościu to dobry gagatek. Nie jeden raz znęcał się nad żoną. Policjanci nie wytrzymali jego znieważeń i stało to co się stało, co wcale ich nie tłumaczy z zachowania. Nie zdołali zapanować nad swoimi emocjami.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.