29 listopada 2016 / 16:20
Świąteczna akcja pomocy rusza już dziś!

Świąteczna akcja pomocy rusza już dziś!

- Pomoc innych pozwala mi chwilami zupełnie zapomnieć, że jestem chora - mówi 11-letnia Wiktora, cierpiąca na łamliwość kości. By odmienić życie chorych dzieci - podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam" - wystarczy wysłać sms o treści POMAGAM pod numer 7126 lub pomagać online na stronie fundacja.tvn.pl.

Świąteczne akcje UWAGI! i Fundacji TVN "nie jesteś sam" to już tradycja. Co roku opowiadamy historie kilkorga naszych młodych bohaterów i prosimy o pomoc finansową nie tylko dla nich, ale wszystkich naszych podopiecznych. Słowo "bohater" nie pada tu przypadkowo. Wiktoria jest wiecznie uśmiechnięta i zaraża innych optymizmem, a przecież wystarczy zwykłe kichnięcie, by połamały jej się kości.

Wiktoria potrzebuje pomocy
KLIKNIJ, BY PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ ONLINE

Dziesięcioletni Kacperek dzielnie usiłuje chodzić i nie zraża się upadkami, mimo że choruje na porażenie mózgowe, padaczkę oraz zanik mięśni z niedowładem nóg. Monika jest niezwykle mądra, elokwentna, pięknie recytuje. Sama zmaga się z przepukliną oponowo-rdzeniową, ale zawsze podkreśla, że są osoby bardziej potrzebujące pomocy niż ona. Kajetan potrzebuje pieniędzy na nowy wózek inwalidzki nie tylko po to, by móc realizować marzenia, ale też by działać społecznie. Co roku zbiera pieniądze na WOŚP. Wózka i kosztownej rehabilitacji potrzebuje też czteroletni Wojtuś, który choruje na rozszczep kręgosłupa, pęcherz neurogenny, porażenie kończyn dolnych, wodonercze obustronne oraz wodogłowie.

Każda z tych historii to nie tylko cierpienie dzieci, ale też dramat rodziców, którzy cierpią z bezsilności.

Państwa pomoc może pomóc odmienić ich życie! W ciągu 15 lat działalności Fundacja TVN "nie jesteś sam" zebrała 245 mln zł! Razem możemy dokonać wielkich rzeczy.

By włączyć się w akcję, można - jak w poprzednich latach - wysłać sms POMAGAM na numer 7126. Teraz można wpierać naszych podopiecznych przekazując darowiznę online za pośrednictwem strony fundacja.tvn.pl. Wszystkie informacje znajdą Państwo TUTAJ: WPŁAĆ ONLINE

Bądźcie Państwo z nami również w tym roku! Pomagajmy!

Komentarze

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Zliczna dziewczynka tylko podziekowac dobrym ludziom

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.