Stan cywilny Joanny Krupy budził ogólne zainteresowanie od czasu informacji o jej rozwodzie z Romainem Zago. Plotkarskie portale wypatrywały nowego kandydata na męża. Kilka miesięcy temu pojawiły się zdjęcia modelki z Douglasem Nunesem, businessmenem zajmującym się między innymi produkcjami animowanymi. Para poznała się jednak zupełnie przypadkiem.

Miłość

- Byłam w parku, gdzie chodzę z psami. Douglas podszedł do mnie i zaczęliśmy rozmawiać. Byłam w dresach, miałam mało make-upu, włosy miałam postawione do góry. Jak nie mam pracy i spotkań to zawsze chodzę na luzie, w dresach. Jak pierwszy raz się spotkaliśmy to on myślał, że jestem ładną dziewczyną, że może mi się nie udało, jako aktorce, i teraz wychodzę z psami – opowiada.

Krupa przyznaje, że pierwszy raz poczuła prawdziwą miłość.

- Szczęście, że poznałam normalnego człowieka. Naprawdę poczułam prawdziwą miłość. Koleżanki mówiły, że czują, że chcą być matką, ja tego nigdy nie czułam. A jak poznałam Douglasa to poczułam, że jestem gotowa. Myślałam, że w życiu nie będę tego czuła, a teraz jestem na to gotowa – przyznaje modelka.

Zdaniem znajomych Joanna po zaręczynach zmieniła się. Pozytywnie.

- Jest spokojniejsza. Jest trochę bardziej stabilna, szaleństwo zeszło na drugi plan. Niekoniecznie szuka napięć, niekoniecznie chce rozwiązywać wszystkie sprawy do końca. Jeżeli jesteś szczęśliwy to nie szukasz dziury w całym – mówi Dawid Woliński, projektant, juror Top Model.

Kilkudniową przerwę w nagraniach do Top Model Joanna wykorzystała na pokazanie Douglasowi Polski. On jednak, w przeciwieństwie do Joanny, stroni od kamer i dziennikarzy. Dlatego też ich wspólne zdjęcia dopiero niedawno zaczęły częściej pojawiać się na instagramowym profilu modelki, a informacja o skromnym tym razem ślubie cywilnym, który miał już odbyć się w Los Angeles wyciekła do prasy kilkanaście dni po fakcie.

- On uważa, że co jest prywatne powinno być prywatne. Nieraz błaga, żeby nie mówić wszystkiego prasie, żeby zostawić coś między nami – mówi modelka.

Dzieci

Czy para planuje dzieci?

- Planujemy dzieci już w tym roku. Jak Bóg da, to w tym roku będzie, na finał Top Model będę już w ciąży – mówi.

Modelka ostatnio nagrała teledysk dla SNL Polska. To rapowy utwór zatytułowany „CHWDP”. Kawałek nawiązuje do akcji Chce Wam Dać Psa.

- Nagrywałam wtedy dla SNL i producenci powiedzieli, że chcą zobaczyć Joanne Krupę. W sytuacji, co w życiu nikt, by nie pomyślał, że mogę to zrobić. Tak, żeby pokazać dystans do siebie. Nagraliśmy teledysk „CHWDP”. Wyszło fajnie i ludzie super zareagowali – mówi Krupa.

Joanna jest jeszcze w trakcie rejestracji nowej fundacji, bo na razie ma problem z nazwą „CHWDP”, być może będzie zmuszona ją zmienić. Ale jak zwykle podczas pobytu w Polsce wykorzystała okazję do namawiania do zmiany podejścia do zwierząt, tym razem odwiedzając schronisko dla bezdomnych psów i kotów prowadzone w Świdnicy przez fundację Mam Pomysł.

- Asia to robi w sposób sąsiedzki, jej się udało trafić do domów Polaków. Z empatią i zrozumieniem zazwyczaj nie mają problemu kobiety, a bardzo trudno jest trafić do mężczyzn. Oni miękną przy tym jak pojawia się Aśka i skupiają swoją atencję. Na każdego trzeba mieć sposób – mówi Michał Piróg.

- Dla mnie najważniejsze jest, żeby pokazywać takich wspaniałych ludzi, że miasto może pomóc, że jest fundacja. Jestem dumna, że Polacy i miasto dba o zwierzęta – mówi modelka.

Wypadek

Nie wszystko układa się po myśli Joanny. Modelka od ubiegłego roku toczy spór ze swoją byłą menedżerką i będzie go musiał rozstrzygnąć sąd. Podczas pobytu w Polsce miała też wypadek samochodowy.

- Dzięki Bogu jechaliśmy powoli, byliśmy na prawym pasie, a tir wjechał w nas. Byłam trochę zestresowana, ale nic się nie stało. Życie dalej się toczy i nie można się oburzać – mówi Krupa.

- Aśka jest profesjonalna. Oczywiście są wydarzenia, które mają na nas wpływ, ale profesjonalizm polega na tym, żeby się od tego odciąć. Nie pokazuje frustracji związanych z życiem codziennym na planie, bo to nikogo nie powinno interesować – mówi Piróg. I dodaje. - Jej profesjonalizm polega na tym, że nawet jak miała wypadek godzinę przed rozpoczęciem zdjęć, jest roztrzęsiona, ale w garderobie, wychodzi na plan i tego po niej nie widać.

Top Model na antenie TVN już jesienią. Czy Joanna będzie już w ciąży? Przekonamy się, w każdym razie wkrótce ma się odbyć również ślub kościelny Joanny i Douglasa. Plotki głoszą, że może to być w Polsce.

Dodaj komentarz