Rozruszać rynek pomogło luzowanie restrykcji i poprawiająca się pogoda. Z dobrych wyników sprzedaży rowerów cieszą się duże sieci, sklepy i producenci.

- Zainteresowanie rowerami i serwisem rowerów jest bardzo duże – potwierdza Karol Popławski ze sklepów i serwisów rowerowych Wygodny Rower.

Jednoślady świetnie sprzedają się przez internet, ale wzmożony ruch widać też w wielu punktach stacjonarnych.

- Potrzebujemy znaleźć miejsce za miastem. Brak nam wolności. Za długo siedzieliśmy w czterech ścianach – tłumaczy jeden z kupujących.

Nie tylko rowery cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W ostatnich miesiącach nawet dziesięciokrotnie wzrosła sprzedaż sprzętu sportowego na domowy użytek.

- W momencie, kiedy wprowadzono restrykcje klienci zaczęli ćwiczyć w domu. Zaczęli jeździć na rowerach stacjonarnych, biegać na bieżniach domowych, czy ćwiczyć na orbitreckach – wylicza Krzysztof Szymański, kierownik Fitshop Polska.

Zobacz też: Naukowcy pracują nad szczepionką na koronawirusy

W dzisiejszym programie poruszyliśmy także temat zdalnej pracy. Wiele osób spędza przed komputerem długie godziny, co powoduje zmęczenie psychiczne i fizyczne. Naszym gościem była Julia Butrym-Południewska, nauczycielka jogi.

Uwagę! Koronawirus można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o 19:25 i w weekendy o 19:20.

Więcej informacji na temat koronawirusa znajdziesz na stronie Zdrowie.tvn.pl >>>

Zdrowie.tvn.pl
Zdrowie.tvn.pl

Dodaj komentarz