Śmierć kobiety

Śmierć kobiety

Kobieta chora na zapalenie płuc i anginę została za wcześnie wypisana ze szpitala, w efekcie czego po 4. dniach zmarła w domu. Według lekarza śmierć nastąpiła na skutek kłopotów z sercem, a nie jak twierdzą bliscy kobiety, z powodu niedolecznia choroby i za szybkiego wypisania ze szpitala.

Proces uczniów z Torunia

Proces uczniów z Torunia

Na początku września reporterzy magazynu Uwaga! ujawnili ''taśmy grozy'', które powstały w toruńskiej budowlance. Uczniowie na lekcji języka angielskiego znęcali się nad nauczycielem, rejestrując swoje skandaliczne zachowanie kamerą wideo. Pedagogowi m.in.: założono na głowę kosz na śmieci, wycierano twarz gąbką do tablicy i wyzywano.

ZUS-Program "Płatnik"

ZUS-Program "Płatnik"

ZUS to instytucja, z którą każda, nawet najmniejsza firma musi kontaktować się, co miesiąc. Pracę i firmom, i ZUS-owi miał ułatwić program ''Płatnik’’. Co miesiąc pojawiają się jednak kolejne skomplikowane wersje programu rozliczeniowego, a każda wersja to odpłatne szkolenia organizowane przez ZUS. Bez nich nie można obsługiwać programu.

#tematdlauwagi

Masz temat dla UWAGI!? Chcesz podzielić się z nami swoimi opiniami? Wystarczy, że do swoich publicznych wpisów w mediach społecznościowych dodasz nasz hashtag

Zobacz wpisy internautów
Zatrucie nauczycielki

Zatrucie nauczycielki

Kilka tygodni temu w jednym z elitarnych, krakowskich gimnazjów wybuchł skandal. Nauczycielka matematyki omal nie została otruta przez swoich wychowanków. Do cukru, którym kobieta codziennie słodziła kawę, uczniowie wsypali środki psychotropowe i proszek do czyszczenia rur.

Desperat - samobójca

Desperat - samobójca

W centrum Warszawy 27-letni mężczyzna groził, że skoczy z dźwigu z wysokości 15 piętra. Policja zablokowała drogi, a kierowcy utknęli w gigantycznych korkach. Policyjni negocjatorzy przez kilka godzin namawiali desperata do zejścia z dźwigu.

Dzieciobójczyni

Dzieciobójczyni

Matka zabiła własne dziecko - to zawsze jedna z najbardziej szokujących zbrodni. Tym razem dopuściła się tego 32-letnia mieszkanka Ciechanowa. Kobieta udusiła 4-letniego syna, a potem dwukrotnie próbowała popełnić samobójstwo.

Odszkodowanie dla SB-eka

Odszkodowanie dla SB-eka

Zdzisław J. w czasie stanu wojennego był funkcjonariuszem Służby Bezpieczeństwa w Gorzowie Wielkopolskim. Do dziś doskonale pamiętają go działacze podziemia, których aresztował i przesłuchiwał. Cieszył się bardzo złą sławą. Po zmianie systemu w wyniku weryfikacji musiał opuścić szeregi policji.

Przemoc w rodzinie

Przemoc w rodzinie

Pani Małgorzata jest ofiarą przemocy domowej. Mąż uderzył ją po raz pierwszy, gdy spodziewała się dziecka; później było coraz gorzej. Znęcał się nad żoną i dziećmi przez wiele lat.