Dyskoteka w kościele

Dyskoteka w kościele

Cztery lata temu na terenie parafii w Dalikowie doszło do wypadku. Szesnastoletnia dziewczyna została przygnieciona przez konar drzewa. Zmiażdżył jej rdzeń kręgowy. Matka dziewczyny zażądała od kościoła odszkodowania. Sąd zasądził sto tysięcy złotych rekompensaty za utratę zdrowia. Kościół nie zapłacił i teraz po czterech latach jego dług urósł do czterystu tysięcy.

Agnieszka Rylik
Kulisy Sławy

Agnieszka Rylik

Agnieszka Rylik jest mistrzynią świata w boksie zawodowym. Po ośmiomiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją ścięgna Achilles wraca na ring, by bronić swojego tytułu.

Niesłusznie oskarżony

Niesłusznie oskarżony

Zeznania wielokrotnego recydywisty stały się dla sądu w Szczecinie podstawą do skazania człowieka na 15 lat więzienia.. Ogłaszając wyrok sąd przyznał, że dowody przeciwko skazanemu Rosjaninowi są bardzo ubogie.

#tematdlauwagi

Masz temat dla UWAGI!? Chcesz podzielić się z nami swoimi opiniami? Wystarczy, że do swoich publicznych wpisów w mediach społecznościowych dodasz nasz hashtag

Zobacz wpisy internautów
Cmentarz

Cmentarz

Prawie 20 lat temu w Prawdziskach na Suwalszczyźnie. Policja podejrzewała, że została zamordowana przez męża. Tego jednak nigdy nie udało się udowodnić. Poszukiwania ciała nie dawały rezultatu. Matka kobiety nigdy jednak nie straciła nadziei na odnalezienie córki. W poszukiwaniach pomagało kilku jasnowidzów, którzy zapewniali kobietę, że ciała córki powinna szukać na pobliskim cmentarzu.

Pęknięta czaszka

Pęknięta czaszka

Dramat Dariusza Rafalskiego rozpoczął się w gabinecie zabiegowym szpitala Akademii Medycznej w Warszawie. Tu podczas pobierania krwi pan Darek stracił przytomność i upadł na podłogę uderzając głową o posadzkę, co doprowadziło do pęknięcia podstawy czaszki. Gdy po kilku minutach odzyskał przytomność został skierowany na salę chorych, gdzie oczekiwał na zabieg usunięcia polipa w gardle. Pacjent mimo poważnego upadku nie został przebadany.

Julia

Julia

Siedmiotygodniowa Julia, która trafiła kilkanaście dni temu do Centrum Zdrowia Dziecka nadal jest w stanie krytycznym. Dziewczynka ma poważne obrażenia głowy. Jej mózg nie funkcjonuje. Praktycznie dziecko nie żyje, nadal jest jednak podłączone do aparatury podtrzymującej funkcje życiowe.

Toruń

Toruń

Kilka tygodni temu szok wywołały zdjęcia z Torunia. Na amatorskiej taśmie video uczniowie zarejestrowali sceny znęcania się nad nauczycielem podczas lekcji w jednym z toruńskich techników.