Zatrucie nauczycielki

Zatrucie nauczycielki

Kilka tygodni temu w jednym z elitarnych, krakowskich gimnazjów wybuchł skandal. Nauczycielka matematyki omal nie została otruta przez swoich wychowanków. Do cukru, którym kobieta codziennie słodziła kawę, uczniowie wsypali środki psychotropowe i proszek do czyszczenia rur.

Desperat - samobójca

Desperat - samobójca

W centrum Warszawy 27-letni mężczyzna groził, że skoczy z dźwigu z wysokości 15 piętra. Policja zablokowała drogi, a kierowcy utknęli w gigantycznych korkach. Policyjni negocjatorzy przez kilka godzin namawiali desperata do zejścia z dźwigu.

Dzieciobójczyni

Dzieciobójczyni

Matka zabiła własne dziecko - to zawsze jedna z najbardziej szokujących zbrodni. Tym razem dopuściła się tego 32-letnia mieszkanka Ciechanowa. Kobieta udusiła 4-letniego syna, a potem dwukrotnie próbowała popełnić samobójstwo.

#tematdlauwagi

Masz temat dla UWAGI!? Chcesz podzielić się z nami swoimi opiniami? Wystarczy, że do swoich publicznych wpisów w mediach społecznościowych dodasz nasz hashtag

Zobacz wpisy internautów
Odszkodowanie dla SB-eka

Odszkodowanie dla SB-eka

Zdzisław J. w czasie stanu wojennego był funkcjonariuszem Służby Bezpieczeństwa w Gorzowie Wielkopolskim. Do dziś doskonale pamiętają go działacze podziemia, których aresztował i przesłuchiwał. Cieszył się bardzo złą sławą. Po zmianie systemu w wyniku weryfikacji musiał opuścić szeregi policji.

Przemoc w rodzinie

Przemoc w rodzinie

Pani Małgorzata jest ofiarą przemocy domowej. Mąż uderzył ją po raz pierwszy, gdy spodziewała się dziecka; później było coraz gorzej. Znęcał się nad żoną i dziećmi przez wiele lat.

Wojciech Fortuna
Kulisy Sławy

Wojciech Fortuna

Były mistrz olimpijski w skokach narciarskich Wojciech Fortuna trafił parę dni temu do aresztu. Znany sportowiec oskarżony jest o znęcanie się nad swoją konkubiną.

Zakażenia w szpitalu

Zakażenia w szpitalu

Na oddziale ginekologiczno – położniczym Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie wykryto przypadki zarażenia wirusem typu C. W wyniku przeprowadzonych wśród pacjentek badań wykryto około 20 przypadków zarażenia. Okazało się, że w szpitalu nie ma centralnej sterylizatorni sprzętu i materiałów medycznych.

Sfingowane wypadki

Sfingowane wypadki

Dla większości kierowców nawet drobna stłuczka to duży stres. Wzywanie policji, dmuchanie w alkotest, wreszcie uciążliwa procedura ubiegania się o odszkodowanie, nie należą do najprzyjemniejszych chwil. Są jednak i tacy, którzy rozbijaniem aut dla odszkodowań zajmują się zawodowo.