Skazany za innego

Skazany za innego

Wiesław Skórski z Warszawy dostał nakaz zwrotu prawa jazdy, bo miał po pijanemu prowadzić motocykl. Zatrzymanie miało miejsce pod Kielcami. Skórski był w tym czasie w pracy. Prawa jazdy na motor nie posiada. Kogo więc zatrzymał patrol?

Ksiądz-pedofil naucza o walce z pokusami

Ksiądz-pedofil naucza o walce z pokusami

Po blisko trzech latach procesu zapadł wyrok w sprawie molestowania dzieci przez proboszcza z Tylawy. Księdza skazano na dwa lata więzienia w zawieszeniu. Wyrok sądu ignoruje Kościół Rzymskokatolicki: skompromitowany kapłan nadal odprawia msze.

Żyjemy w bagnie powiązań

Żyjemy w bagnie powiązań

Rozmowa z Witoldem Gadowskim i Przemysławem Wojciechowskim, reporterami „Superwizjera”, którzy od miesięcy śledzą największą aferę paliwową w Polsce.

#tematdlauwagi

Masz temat dla UWAGI!? Chcesz podzielić się z nami swoimi opiniami? Wystarczy, że do swoich publicznych wpisów w mediach społecznościowych dodasz nasz hashtag

Zobacz wpisy internautów
Edyta kontratakuje!
Kulisy Sławy

Edyta kontratakuje!

Edyta Górniak kończy z show-biznesem. W pożegnalnym liście w bardzo ostrych słowach obwinia dziennikarzy brukowców o załamanie nerwowe. "O swoją rodzinę będę walczyć jak lwica " - mówiła niedawno specjalnie dla UWAGI!

Pociągi bez ochrony

Pociągi bez ochrony

Ojciec 21-letniej Ani, którą dwóch bandytów wyrzuciło z pociągu, będzie domagał się odszkodowania od PKP. Młodzi mężczyźni zabili dziewczynę, bo chcieli w ten sposób uczcić urodziny jednego z nich.

W "Championie" bez strat!

W "Championie" bez strat!

Reporterki UWAGI! odwiedziły kilka sklepów sieci „Champion” w różnych miastach. W każdym wykryły nieprawidłowości. Tymczasem dyrektorzy sieci zapewniają, że nie ma systemu redukcji strat. Pracownicy sklepów twierdzą jednak co innego.

Korupcja pod okiem władzy

Korupcja pod okiem władzy

O korupcji w wydziale architektury krakowskiego magistratu od lat krążyły legendy. Udowodnili je dziennikarze UWAGI! i Newsweeka. Sprawą zajęła się prokuratura. Po dziewięciu miesiącach śledztwa do sądu trafił właśnie akt oskarżenia.