Tajemnica zaginięcia Rafała

Tajemnica zaginięcia Rafała

Dwa lata temu w Turcji zaginął student z Krakowa. Zbierał materiały do pracy naukowej. Ani tureckie władze, ani polska dyplomacja nie zrobiły nic, by go odnaleźć. W poniedziałek do Turcji pojechali bliscy chłopaka i ekipa TVN.

Księża pomogą schwytać bandytów

Księża pomogą schwytać bandytów

Od ponad dwóch lat policja nie może złapać grupy gangsterów, którzy terroryzują mieszkańców pogranicza Świętokrzyskiego i Podkarpackiego. Policjanci są bezradni - o pomoc poprosili miejscowych proboszczów.

Narkotyzował ośmiolatka

Narkotyzował ośmiolatka

Wujek 8-letniego Daniela, którego wychowuje babcia podawał mu narkotyki. Rodzina Daniela miała kuratora sądowego, ten jednak nie zauważył dramatu dziecka.

#tematdlauwagi

Masz temat dla UWAGI!? Chcesz podzielić się z nami swoimi opiniami? Wystarczy, że do swoich publicznych wpisów w mediach społecznościowych dodasz nasz hashtag

Zobacz wpisy internautów
Kiedy stanie przed sądem?

Kiedy stanie przed sądem?

Skorumpowany prokurator z Katowic do tej pory nie stanął przed sądem: sędziowie poprosili o wyłączenie ich ze sprawy. Proces przeciwko niemu zacznie się dopiero wtedy, gdy znajdzie się choć jeden sędzia, który go nie zna.

Ostra jazda!

Ostra jazda!

Już nie narkotyki i alkohol dostarczają mocnych wrażeń znudzonej młodzieży z zamożnych domów. Adrenalinę podnoszą niebezpieczne i brawurowe wyścigi ulicami miast.

Dziecko jak żywa skarbonka

Dziecko jak żywa skarbonka

- Uciekłam z domu, bo tam byli Cyganie i mnie bili – mówi siedmioletnia Dojna z Mołdawii, która była wykorzystywana do żebrania. Dziewczynka trafiła do Pogotowia Opiekuńczego, jednak matka nie chce jej z powrotem.

Sądźcie go i już!

Sądźcie go i już!

Proces byłego prokuratora apelacyjnego z Katowic wciąż nie może się zacząć, bo nikt na Śląsku nie chce go sądzić. Sąd Najwyższy uparł się i nie zamierza przekazać sprawy gdzie indziej.

Łapówka to za mało

Łapówka to za mało

Ordynator ortopedii Szpitala Rejonowego w Kutnie przyjął łapówkę. Został złapany na gorącym uczynku, ale nadal pracuje na oddziale. Według prokuratury łapówka to za mało, aby go zwolnić.