Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Czy zazdrość była motywem okrutnej zbrodni?
Dodano: 30 czerwca 2014
(71%)
(29%)
zobacz »
Kulisy Sławy Anny Nowak-Ibisz
Dodano: 29 czerwca 2014
(80%)
(20%)
zobacz »
Sposób Pani Gadżet na piękna fryzurę
Dodano: 29 czerwca 2014
(56%)
(44%)
zobacz »
Ściek z nieszczelnej kanalizacji
Dodano: 28 czerwca 2014
(85%)
(15%)
zobacz »
Absurdalny konflikt urzędników
Dodano: 27 czerwca 2014
(70%)
(30%)
zobacz »
Kajakiem z Warszawy do Berlina
Dodano: 27 czerwca 2014
(100%)
(0%)
zobacz »
Czy Kamil popełnił samobójstwo, bo bał się, że nie zda do następnej klasy?
Dodano: 26 czerwca 2014
(87%)
(13%)
zobacz »
Dlaczego nikt nie zapobiegł tej tragedii?
Dodano: 25 czerwca 2014
(72%)
(28%)
zobacz »
Warto pomagać!
Dodano: 24 czerwca 2014
(90%)
(10%)
zobacz »
Uwaga 1000!
Uwaga 1000!
Kiedy UWAGA! ukazała się 2002 r., nie wyobrażaliśmy sobie nawet, że obdarzą nas państwo aż takim zaufaniem. Dziś każdego dnia ogląda nas średnio ponad 3 mln widzów.
Naciąganie klientów
Naciąganie klientów
- Musieliśmy oszukiwać ludzi, żeby sprostać normom, które nam narzucono – mówią byli pracownicy firm sprzedających usługi Telekomunikacji Polskiej. Jakimi metodami posługują się handlowcy i w jaki sposób oszukują klientów TP?
Intymne przeszukanie
Intymne przeszukanie
Policjantka chciała mnie przeszukać. Zaprowadziła mnie do celi obok. Przy otwartych drzwiach kazała mi się rozebrać do naga. Następnie kazała robić mi przysiady – wspomina nastolatka, którą policja przesłuchiwała w związku z kradzieżą kołpaków.
TV Trwam atakuje
TV Trwam atakuje
W odpowiedzi na zainteresowanie fenomenem o. Rydzyka spotkała nas kampania oszczerstw ze strony mediów związanych z Radiem Maryja. Oskarżają nas o niecne intencje, brak rzetelności i próbę oczerniania o. Rydzyka. Wyciągnięto wnioski, choć materiał jeszcze nie powstał.
Pijany radca prawny
Pijany radca prawny
Ekipa TVN 24 sfilmowała radcę prawnego Jacka M., jak wychodzi pijany z jednego z warszawskich sądów, wsiada do samochodu i odjeżdża. Chociaż sprawa trafiła do sądu, radca nadal pracuje, a swoje zachowanie tłumaczy nietypową reakcją na alkohol.
Pogryziona przez psa
Pogryziona przez psa
- Mama wyglądała jak kogut oskubany ze skóry i mięsa. Tylko kości było widać – opowiada Tadeusz Gronek, syn kobiety zagryzionej przez psy.
Jan Paweł Wielki
Jan Paweł Wielki
Jan Paweł II nie żyje. Odszedł największy Polak i autorytet moralny. Cały świat opłakuje Jego śmierć w milczeniu.
Napad w biały dzień
Napad w biały dzień
Nieznani bandyci napadli w Lublinie na sklep jubilerski. Zastraszyli personel, ukradli najcenniejszą biżuterię i uciekli. To kolejny tego typu napad na Lubelszczyznie w ostatnich tygodni. Wcześniej w ten sam sposób okradziono jubilera w Chełmie i zakład bukmacherski w Lublinie.
Kobiety na sprzedaż
Kobiety na sprzedaż
- To okropne. Czasem trzeba uprawiać seks z kimś obcym. To może być jakiś brudny staruch. Nie potrafię opisać, jakie to obrzydliwe i poniżające uczucie. Czujesz się wtedy jak kawał mięsa. Są noce, gdy trzeba zająć się dziesięcioma mężczyznami – mówi Tatjana, która została sprzedana alfonsowi przez swojego chłopaka.
Co zrobić z wyjątkowo uciążliwym sąsiadem, który nie utrzymuje higieny osobistej, nie korzysta z toalety, a nieczystości wylewa przez okno?
wiecej »
Gdzie leży prawda?25 sierpnia 2014 19:50
wiecej »