Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Toruń
5 listopada 2003 19:45
Kilka tygodni temu szok wywołały zdjęcia z Torunia. Na amatorskiej taśmie video uczniowie zarejestrowali sceny znęcania się nad nauczycielem podczas lekcji w jednym z toruńskich techników.
Po ujawnieniu sprawy przez TVN i Gazetę Wyborczą siedmioro uczniów zostało wyrzuconych ze szkoły, jednemu karę zawieszono. Posady w technikum straciły dwie wicedyrektorki. Sprawą zajęła się także prokuratura. Po przesłuchaniu dręczonego nauczyciela, dyrekcji szkoły oraz samych uczniów, prokuratura postawiła zarzuty sześciorgu spośród uczestników zdarzenia. Grożą im kary od od 1 roku do 3 lat więzienia. Część z oskarżonych przyznała się do winy.
Oceń artykuł
 
50%50%
 

Zobacz również

Zabił ją, bo była z nim w ciąży?
17-letnia Małgorzata wyszła z domu popołudniu. Nie wróciła już na noc. Jej ciało znaleziono dwa dni później w lesie nieopodal domu. Do uduszenia dziewczyny przyznał się 16-letni Przemysław D. Małgorzata prawdopodobnie była z nim w ciąży. Jak wynika z relacji matki dziewczyny, powiedziała mu o tym dzień przed zaginięciem.
więcej »
Służby socjalne wykazały się brakiem profesjonalizmu i empatii ws. rodziny 16-latka, który popełnił samobójstwo w Centrum Interwencji Kryzysowej w Suwałkach - wynika z kontroli rzecznika praw dziecka. Zawiedli ludzie, nie przepisy - powiedział Marek Michalak.
więcej »
Pomyłka czy zemsta?
Pomyłka czy zemsta?16 kwietnia 2014 19:50
Fatalna pomyłka, czy precyzyjnie zaplanowana zemsta? Kto i dlaczego oblał starszą kobietę żrącą substancją? Mimo że od tragedii na warszawskiej Pradze minęły dwa tygodnie, policja wciąż nie zatrzymały sprawcy tego brutalnego napadu
więcej »
Co wydarzyło się podczas tragicznej dla 18-latki nocy?
Ma dopiero 18 lat, a właśnie usłyszała zarzut zabójstwa. W tej sprawie wciąż najważniejsze pytania pozostają bez odpowiedzi... Co wydarzyło się tamtej tragicznej nocy? Czy nastolatka broniła się przed gwałtem? Czy to była obrona konieczna?
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/6938,news,,torun,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/6938,news,,torun,reportaz.html