Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Toruń
5 listopada 2003 19:45
Kilka tygodni temu szok wywołały zdjęcia z Torunia. Na amatorskiej taśmie video uczniowie zarejestrowali sceny znęcania się nad nauczycielem podczas lekcji w jednym z toruńskich techników.
Po ujawnieniu sprawy przez TVN i Gazetę Wyborczą siedmioro uczniów zostało wyrzuconych ze szkoły, jednemu karę zawieszono. Posady w technikum straciły dwie wicedyrektorki. Sprawą zajęła się także prokuratura. Po przesłuchaniu dręczonego nauczyciela, dyrekcji szkoły oraz samych uczniów, prokuratura postawiła zarzuty sześciorgu spośród uczestników zdarzenia. Grożą im kary od od 1 roku do 3 lat więzienia. Część z oskarżonych przyznała się do winy.
Oceń artykuł
 
50%50%
 

Zobacz również

"Nie chcę wyzdrowieć"
"Nie chcę wyzdrowieć"23 lipca 2014 19:50
Choroba Olgi zaczęła się 10 lat temu, gdy była jeszcze nastolatką. Chciała być szczupła jak jej koleżanki, ale odchudzanie nie wiadomo kiedy zamieniło się w anoreksję. Obecnie dziewczyna ma 21 lat i jest tak wyniszczona, że nie ma siły walczyć z chorobą. Na miejsce w szpitalu, gdzie leczy się anoreksję, czekać trzeba nawet trzy miesiące. Długo, biorąc pod uwagę fakt, że choroba często kończy się śmiercią.
więcej »
Kto rządzi częstochowskim szpitalem?
Wszechmocny medyczny kartel ma większy wpływ na działanie Szpitala Wojewódzkiego w Częstochowie niż dyrektor placówki. Kto go założył? Dlaczego dba on głównie o interesy lekarzy? I dlaczego, póki co, jest nie do rozbicia?
więcej »
Dramat mężczyzny zamkniętego w kobiecym ciele
Od 49 lat żyje w klatce, którą jest jego własne ciało. Jacek Grudkowski funkcjonuje i zachowuje się jak stuprocentowy mężczyzna, ale prawnie i biologicznie wciąż jest kobietą. Jego życie to pasmo walk o zrozumienie, akceptację i bycie w zgodzie z sobą. Takich osób, jak on, jest w Polsce dużo więcej. I choć ich sytuacja społeczna powoli się poprawia, to wciąż zmagają się z odrzuceniem przez rodzinę i przyjaciół, z nieprzychylnymi lekarzami i nieprzyjaznymi przepisami prawa.
więcej »
Bulwersujące zachowanie wychowawczyni z domu dziecka
Krzyk, wulgaryzmy, zastraszanie - na takie przykrości były narażone dzieci Domu Dziecka w Górcu pod Strzelinem. Bulwersujące jest to, że agresja spotykała dzieci ze strony wychowawczyni. Co było powodem tak niedopuszczalnych zachowań? Czy konsekwencje wobec nieodpowiedzialnej nauczycielki zostaną wyciągnięte?
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/6938,news,,torun,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/6938,news,,torun,reportaz.html