Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Juarez-Miasto zbrodni
25 listopada 2003 19:45
Jeszcze do niedawna niewiele osób w naszym w kraju wiedziało o istnieniu miasta Juarez na północy Meksyku. To miasto graniczne, zrośnięte prawie z El Paso, w stanie Teksas w Stanach Zjednoczonych.
Juarez jest miastem, w którym rządzi jeden z najpotężniejszych karteli narkotykowych na świecie.

Od 1993 roku są w nim porywane i mordowane podobne do siebie, młode kobiety. Znaleziono już 300 ciał zabitych kobiet, a zaginęło ich ponad 500. Wszystko wskazuje na to, że w mieście tym zdarzyła się jedna z największych zbrodni seryjnych na świecie.

Ekipa TVN spędziła, w Juarez ponad dwa miesiące, próbując zgłębić prawdę o największym obecnie seryjnym morderstwie na świecie.

W trakcie naszego śledztwa okazało się, ze kobiety zabija zorganizowana grupa morderców, nie jeden seryjny zabójca.

Ekipa TVN jako pierwsza na świecie została dopuszczona przez prokuraturę do akt ostatniej zbrodni.
Oceń artykuł
 
83%17%
 

Zobacz również

Kto rządzi częstochowskim szpitalem?
Wszechmocny medyczny kartel ma większy wpływ na działanie Szpitala Wojewódzkiego w Częstochowie niż dyrektor placówki. Kto go założył? Dlaczego dba on głównie o interesy lekarzy? I dlaczego, póki co, jest nie do rozbicia?
więcej »
Dramat mężczyzny zamkniętego w kobiecym ciele
Od 49 lat żyje w klatce, którą jest jego własne ciało. Jacek Grudkowski funkcjonuje i zachowuje się jak stuprocentowy mężczyzna, ale prawnie i biologicznie wciąż jest kobietą. Jego życie to pasmo walk o zrozumienie, akceptację i bycie w zgodzie z sobą. Takich osób, jak on, jest w Polsce dużo więcej. I choć ich sytuacja społeczna powoli się poprawia, to wciąż zmagają się z odrzuceniem przez rodzinę i przyjaciół, z nieprzychylnymi lekarzami i nieprzyjaznymi przepisami prawa.
więcej »
Kulisy Sławy Waldemara Marszałka
Ogromna odwaga, talent sportowy i niezwykłe umiejętności techniczne. Na to, co kiedyś osiągnął w pojedynkę dziś pracują cale zespoły. 6-krotny mistrz świata, 27 razy stawał na podium na świecie i w Europie, 40 razy był mistrzem Polski w sportach motorowodnych.
więcej »
Czy uda jej się wyjść z choroby?
Choroba Olgi zaczęła się 10 lat temu, gdy była jeszcze nastolatką. Chciała być szczupła jak jej koleżanki, ale odchudzanie, nie wiadomo kiedy, zamieniło się w anoreksję. Obecnie dziewczyna ma 21 lat i jest tak wyniszczona, że nie ma siły walczyć z chorobą.
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/6896,news,,juarez-miasto_zbrodni,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/6896,news,,juarez-miasto_zbrodni,reportaz.html