Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Juarez-Miasto zbrodni
25 listopada 2003 19:45
Jeszcze do niedawna niewiele osób w naszym w kraju wiedziało o istnieniu miasta Juarez na północy Meksyku. To miasto graniczne, zrośnięte prawie z El Paso, w stanie Teksas w Stanach Zjednoczonych.
Juarez jest miastem, w którym rządzi jeden z najpotężniejszych karteli narkotykowych na świecie.

Od 1993 roku są w nim porywane i mordowane podobne do siebie, młode kobiety. Znaleziono już 300 ciał zabitych kobiet, a zaginęło ich ponad 500. Wszystko wskazuje na to, że w mieście tym zdarzyła się jedna z największych zbrodni seryjnych na świecie.

Ekipa TVN spędziła, w Juarez ponad dwa miesiące, próbując zgłębić prawdę o największym obecnie seryjnym morderstwie na świecie.

W trakcie naszego śledztwa okazało się, ze kobiety zabija zorganizowana grupa morderców, nie jeden seryjny zabójca.

Ekipa TVN jako pierwsza na świecie została dopuszczona przez prokuraturę do akt ostatniej zbrodni.
Oceń artykuł
 
83%17%
 

Zobacz również

Dlaczego dzieci walczyły ze sobą bez kasków?
Podczas gali sztuk walki w Rawiczu dwójka 12-latków walczy bez kasków i ochraniaczy. Występ, który miał być tylko pokazem, wymyka się spod kontroli. Jeden z chłopców otrzymuje niebezpiecznie wyglądający cios, który powala go na deski. Na szczęście nic się nie stało. Rodzice, organizatorzy, trener - biją się teraz w piersi: już nigdy nie zezwolą, by dzieci wystąpiły bez kasków. Dlaczego jednak w ogóle do tego doszło?
więcej »
Ojciec oskarżony o pobicie bliźniąt
Ciężko pobity 3,5-miesięczny Denis walczy o życie w szpitalu w Katowicach. Lekarze utrzymują go w stanie śpiączki farmakologicznej. Jego siostra bliźniaczka Daria przebywa w szpitalu w Zabrzu. Jej stan jest lepszy niż brata, choć także ma siniaki na ciele. Daria i Denis trafili do szpitali po tym, gdy lekarze z osiedlowej poradni stwierdzili, że chłopiec był maltretowany.
więcej »
Uporczywe nękanie
Uporczywe nękanie29 lipca 2014 19:50
Stalking, czyli uporczywe nękanie. Dziś w UWADZE! historia sekretarki z Sosnowca nękanej telefonicznie w pracy. Mimo że zgłosiła sprawę policji i wszczęto śledztwo, sprawca nie został ukarany.
więcej »
„Stworzę sobie nowy świat”
„Stworzę sobie nowy świat”2 sierpnia 2014 19:45
Była rehabilitantką. Miała pracować dla najbardziej znanej polskiej trenerki fitnessu, Ewy Chodakowskiej. Niestety, tragiczny wypadek przerwał jej karierę. Rok temu na Beatę Jałochę spadł samobójca. Kobieta ma przerwany rdzeń kręgowy, mimo to ciężko pracuje, by rozpocząć życie od nowa i udowadnia, że dla osób na wózku nie ma rzeczy niemożliwych.
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/6896,news,,juarez-miasto_zbrodni,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/6896,news,,juarez-miasto_zbrodni,reportaz.html