Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Juarez-Miasto zbrodni
25 listopada 2003 19:45
Jeszcze do niedawna niewiele osób w naszym w kraju wiedziało o istnieniu miasta Juarez na północy Meksyku. To miasto graniczne, zrośnięte prawie z El Paso, w stanie Teksas w Stanach Zjednoczonych.
Juarez jest miastem, w którym rządzi jeden z najpotężniejszych karteli narkotykowych na świecie.

Od 1993 roku są w nim porywane i mordowane podobne do siebie, młode kobiety. Znaleziono już 300 ciał zabitych kobiet, a zaginęło ich ponad 500. Wszystko wskazuje na to, że w mieście tym zdarzyła się jedna z największych zbrodni seryjnych na świecie.

Ekipa TVN spędziła, w Juarez ponad dwa miesiące, próbując zgłębić prawdę o największym obecnie seryjnym morderstwie na świecie.

W trakcie naszego śledztwa okazało się, ze kobiety zabija zorganizowana grupa morderców, nie jeden seryjny zabójca.

Ekipa TVN jako pierwsza na świecie została dopuszczona przez prokuraturę do akt ostatniej zbrodni.
Oceń artykuł
 
83%17%
 

Zobacz również

Czy zazdrość była motywem okrutnej zbrodni?
Makabryczna zbrodnia w Chmielowie koło Tarnobrzega. 46-letni Włoch najpierw poderżnął gardło swojej 32-letniej żonie, a następnie próbował popełnić samobójstwo. Zrobił to na oczach ich czteroletniego syna.
więcej »
„Urząd zachował się bezdusznie”
Najpierw wielka osobista tragedia, potem zawodowe życie wali się w gruzy. Historia pana Adam, motorniczego z Wrocławia, pełna jest dramatycznych, smutnych doświadczeń. Jak trudno się w takich okolicznościach podnieść - zwłaszcza, gdy zamiast pomocnej dłoni wielu ludzi oferuję tylko bezduszność lub obojętność?
więcej »
Przed kilkoma tygodniami pokazaliśmy w UWADZE! reportaż o tym, jak Daniel Targosz, dyrektor Technikum Leśnego w Miliczu pozwala prowadzić swojej żonie na terenie szkoły szwalnię DANTAR, w której są szyte mundury sprzedawane uczniom szkoły. Po emisji materiału Ministerstwo Środowiska wysłało do szkoły kontrolę. Po jej przeprowadzeniu inspekcja zawnioskowała o podjęcie przez szkołę działań eliminujących sytuacje mogące rodzić wątpliwości etyczne lub mogące zawierać znamiona działania sprzecznego z interesem szkoły, w szczególności podjęcie działań mających na celu rozwiązanie umowy z firmą DANTAR.
więcej »
Czy to możliwe że dyrektor technikum leśnego prowadzi na terenie szkoły szwalnię, w której szyje mundury i sprzedaje je swoim uczniom? Do redakcji UWAGI! przyszedł list w tej sprawie...
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/6896,news,,juarez-miasto_zbrodni,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/6896,news,,juarez-miasto_zbrodni,reportaz.html