Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Ewa Chodakowska daje Polkom nadzieję!
9 czerwca 2013 19:50
Ewa Chodakowska motywuje do ruchu setki tysięcy Polek. Jej treningi kobiety oglądają w internecie, na płytach DVD i próbują naśladować. Chcą mieć takie ciała jak ona!
Wideo (1/1)
Ewa Chodakowska daje Polkom nadzieję!
- Fenomen Ewki? Jest prostą, sympatyczną dziewczyną. Ona wyszła do nas. Nie zamknęła się dla celebrytów, nie jest przeznaczona dla tych z wyższej półki. Jest dla każdej – mówi Justyna Trzmiel.

Ewa Chodakowska pierwsze swoje treningi zaczynała w Grecji, gdzie pracowała w studio fitness. Dzięki internetowi była cały czas w kontakcie z polskimi koleżankami, którym wysyłała swoje treningi oraz motywowała do ćwiczeń. Gdy liczba znajomych ze strony facebook’a przekroczyła 10 tysięcy, postanowiła zacząć działać w Polsce. Z propozycją współpracy zwróciła się do polskiego miesięcznika Shape.

- Przyszła do mnie ze swoją propozycją, miała jakiś swój cykl, który miała w Grecji. Nie byłam zainteresowana. Ale jak zobaczyłam jej pozytywną energię pomyślałam, że ma tę charyzmę, że chce się z nią ćwiczyć. Wiedziałam, że to jest ta osoba. Powiedziałam, że mnie interesuje nagranie filmu – mówi Joanna Góra, Wydawnictwo Marquard Media Polska.

Ewa Chodakowska jako trenerka fitness pracuje w Polsce ledwie półtora roku, a odniosła spektakularny sukces.

- Namawiam, żeby ćwiczyć dla własnego dobrego samopoczucia. Są kobiety, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, centymetry. Jednak 50 procent kobiet, które się zgłaszają do mnie, to są kobiety, które chcą poczuć się dobrze same z sobą i trening im w tym pomaga. Wiążę nierozerwanie psychikę z fizycznością – mówi Ewa Chodakowska.

Liczba osób lubiących profil Ewy Chodakowskiej na facebook’u stale rośnie. Trenerka zamieszcza tam informacje o sobie, a także zdjęcia dokumentujące zmiany w wyglądzie osób ćwiczących według jej zaleceń.

- Ewa daje nadzieję. Jak dziewczyny wiedzą, że mogą zmienić swoje życie, to jest sukces. Ona ma rodzaj charyzmy, która powoduje, że się jej wierzy – uważa Joanna Góra, Wydawnictwo Marquard Media Polska.
Oceń artykuł
 
92%8%
 

Zobacz również

Sąd pozbawił władzy rodzicielskiej ojca, bo ten jest niepełnosprawny
Czy z powodu niepełnosprawności można zostać pozbawionym praw rodzicielskich? Okazuje się, że tak. Kiedy Bartosz Smoczyński doznał ciężkiego wylewu, była żona odseparowała go od dziecka tłumacząc, że chłopiec nie jest gotowy na widok chorego ojca. Sąd również uznał, że mężczyzna jest zbyt chory, by decydować o życiu syna i odebrał mu władzę rodzicielską. Ojciec, wspierany przez bliskich, nie rezygnuje z walki o prawo do bycia rodzicem.
więcej »
Co wydarzyło się podczas tragicznej dla 18-latki nocy?
Ma dopiero 18 lat, a właśnie usłyszała zarzut zabójstwa. W tej sprawie wciąż najważniejsze pytania pozostają bez odpowiedzi: co wydarzyło się tamtej tragicznej nocy? Czy nastolatka broniła się przed gwałtem? Czy to była obrona konieczna?
więcej »
Zabił ją, bo była z nim w ciąży?
17-letnia Małgorzata wyszła z domu popołudniu. Nie wróciła już na noc. Jej ciało znaleziono dwa dni później w lesie nieopodal domu. Do uduszenia dziewczyny przyznał się 16-letni Przemysław D. Małgorzata prawdopodobnie była z nim w ciąży. Jak wynika z relacji matki dziewczyny, powiedziała mu o tym dzień przed zaginięciem.
więcej »
Przypadek czy zaplanowane działanie?
Zygmunt M. od wielu lat opiekuje się starszymi osobami w Zabrzu. Twierdzi, że robi to z dobrego serca. Zupełnie bezinteresownie. Ale nie odmawia, gdy staruszki okazują mu swoją wdzięczność i sporządzają dla niego testamenty. Kiedy już nimi dysponuje jego podopieczni ulegają dziwnym wypadkom. Co się z nimi dzieje? Czy Zygmunt M. wykorzystuje starsze, chore osoby?
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/64708,news,,ewa_chodakowska_daje_polkom_nadzieje,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/64708,news,,ewa_chodakowska_daje_polkom_nadzieje,reportaz.html