Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Ewa Chodakowska daje Polkom nadzieję!
9 czerwca 2013 19:50
Ewa Chodakowska motywuje do ruchu setki tysięcy Polek. Jej treningi kobiety oglądają w internecie, na płytach DVD i próbują naśladować. Chcą mieć takie ciała jak ona!
Wideo (1/1)
Ewa Chodakowska daje Polkom nadzieję!
- Fenomen Ewki? Jest prostą, sympatyczną dziewczyną. Ona wyszła do nas. Nie zamknęła się dla celebrytów, nie jest przeznaczona dla tych z wyższej półki. Jest dla każdej – mówi Justyna Trzmiel.

Ewa Chodakowska pierwsze swoje treningi zaczynała w Grecji, gdzie pracowała w studio fitness. Dzięki internetowi była cały czas w kontakcie z polskimi koleżankami, którym wysyłała swoje treningi oraz motywowała do ćwiczeń. Gdy liczba znajomych ze strony facebook’a przekroczyła 10 tysięcy, postanowiła zacząć działać w Polsce. Z propozycją współpracy zwróciła się do polskiego miesięcznika Shape.

- Przyszła do mnie ze swoją propozycją, miała jakiś swój cykl, który miała w Grecji. Nie byłam zainteresowana. Ale jak zobaczyłam jej pozytywną energię pomyślałam, że ma tę charyzmę, że chce się z nią ćwiczyć. Wiedziałam, że to jest ta osoba. Powiedziałam, że mnie interesuje nagranie filmu – mówi Joanna Góra, Wydawnictwo Marquard Media Polska.

Ewa Chodakowska jako trenerka fitness pracuje w Polsce ledwie półtora roku, a odniosła spektakularny sukces.

- Namawiam, żeby ćwiczyć dla własnego dobrego samopoczucia. Są kobiety, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, centymetry. Jednak 50 procent kobiet, które się zgłaszają do mnie, to są kobiety, które chcą poczuć się dobrze same z sobą i trening im w tym pomaga. Wiążę nierozerwanie psychikę z fizycznością – mówi Ewa Chodakowska.

Liczba osób lubiących profil Ewy Chodakowskiej na facebook’u stale rośnie. Trenerka zamieszcza tam informacje o sobie, a także zdjęcia dokumentujące zmiany w wyglądzie osób ćwiczących według jej zaleceń.

- Ewa daje nadzieję. Jak dziewczyny wiedzą, że mogą zmienić swoje życie, to jest sukces. Ona ma rodzaj charyzmy, która powoduje, że się jej wierzy – uważa Joanna Góra, Wydawnictwo Marquard Media Polska.
Oceń artykuł
 
92%8%
 

Zobacz również

Półroczne dziecko zagłodzone na śmierć?
W zeszłą środę wezwano pogotowie do półrocznej Magdy z Brzezna pod Nowym Sączem. Niestety, dziecko zmarło. Wszystko wskazuje na to, że powodem śmierci było wycieńczenie i głód. Rodzice Magdy to szanowani, majętni ludzie. Jak mogli doprowadzić swoją córkę do tak skrajnego wyczerpania?
więcej »
Bezinteresowny opiekun czy łowca majątków?
Zygmunt M. od wielu lat opiekuje się starszymi osobami w Zabrzu. Twierdzi, że robi to z dobrego serca. Całkowicie bezinteresownie. Ale nie odmawia, gdy staruszki okazują mu swoją wdzięczność i sporządzają dla niego testamenty. Kiedy już nimi dysponuje, jego podopieczni ulegają dziwnym wypadkom. Co się z nimi dzieje? Czy Zygmunt M. wykorzystuje starsze, chore osoby?
więcej »
Kto podpiłował drzewa?
Kto podpiłował drzewa?20 kwietnia 2014 19:45
Przewracająca się na drogę ogromna brzoza omal nie zmiażdżyła przejeżdżającego samochodu. Kierowca uniknął zderzenia z drzewem, ale nie uniknął wypadku, w którym został ciężko ranny. Jakież było jego zdziwienie, kiedy miesiąc później odkrył, że drzewo, które spadło na drogę, wcześniej zostało podpiłowane. Wkrótce okazało się, że podpiłowanych drzew jest więcej.
więcej »
Nie jest leczony, bo personel szpitala nie umie pobrać mu krwi
Bohater naszego reportażu długo czekał na ten dzień. Odkąd podjął walkę z narkotykowym uzależnieniem i wziął udział w terapii, która pozwalała zwalczyć heroinowy głód, jego dalszy los zależy od skutków walki z podstępnym wirusem, którym zaraził się wiele lat temu. Tym większe było jego zdziwienie, gdy w jednym z najbardziej szanowanych polskich szpitali zajmujących się wirusowym zapaleniem wątroby usłyszał, że leczenia nie będzie, bo personel nie umie… pobrać mu krwi.
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/64708,news,,ewa_chodakowska_daje_polkom_nadzieje,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/64708,news,,ewa_chodakowska_daje_polkom_nadzieje,reportaz.html