Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Ewa Chodakowska daje Polkom nadzieję!
9 czerwca 2013 19:50
Ewa Chodakowska motywuje do ruchu setki tysięcy Polek. Jej treningi kobiety oglądają w internecie, na płytach DVD i próbują naśladować. Chcą mieć takie ciała jak ona!
Wideo (1/1)
Ewa Chodakowska daje Polkom nadzieję!
- Fenomen Ewki? Jest prostą, sympatyczną dziewczyną. Ona wyszła do nas. Nie zamknęła się dla celebrytów, nie jest przeznaczona dla tych z wyższej półki. Jest dla każdej – mówi Justyna Trzmiel.

Ewa Chodakowska pierwsze swoje treningi zaczynała w Grecji, gdzie pracowała w studio fitness. Dzięki internetowi była cały czas w kontakcie z polskimi koleżankami, którym wysyłała swoje treningi oraz motywowała do ćwiczeń. Gdy liczba znajomych ze strony facebook’a przekroczyła 10 tysięcy, postanowiła zacząć działać w Polsce. Z propozycją współpracy zwróciła się do polskiego miesięcznika Shape.

- Przyszła do mnie ze swoją propozycją, miała jakiś swój cykl, który miała w Grecji. Nie byłam zainteresowana. Ale jak zobaczyłam jej pozytywną energię pomyślałam, że ma tę charyzmę, że chce się z nią ćwiczyć. Wiedziałam, że to jest ta osoba. Powiedziałam, że mnie interesuje nagranie filmu – mówi Joanna Góra, Wydawnictwo Marquard Media Polska.

Ewa Chodakowska jako trenerka fitness pracuje w Polsce ledwie półtora roku, a odniosła spektakularny sukces.

- Namawiam, żeby ćwiczyć dla własnego dobrego samopoczucia. Są kobiety, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, centymetry. Jednak 50 procent kobiet, które się zgłaszają do mnie, to są kobiety, które chcą poczuć się dobrze same z sobą i trening im w tym pomaga. Wiążę nierozerwanie psychikę z fizycznością – mówi Ewa Chodakowska.

Liczba osób lubiących profil Ewy Chodakowskiej na facebook’u stale rośnie. Trenerka zamieszcza tam informacje o sobie, a także zdjęcia dokumentujące zmiany w wyglądzie osób ćwiczących według jej zaleceń.

- Ewa daje nadzieję. Jak dziewczyny wiedzą, że mogą zmienić swoje życie, to jest sukces. Ona ma rodzaj charyzmy, która powoduje, że się jej wierzy – uważa Joanna Góra, Wydawnictwo Marquard Media Polska.
Oceń artykuł
 
92%8%
 

Zobacz również

Kto rządzi częstochowskim szpitalem?
Wszechmocny medyczny kartel ma większy wpływ na działanie Szpitala Wojewódzkiego w Częstochowie niż dyrektor placówki. Kto go założył? Dlaczego dba on głównie o interesy lekarzy? I dlaczego, póki co, jest nie do rozbicia?
więcej »
Dramat mężczyzny zamkniętego w kobiecym ciele
Od 49 lat żyje w klatce, którą jest jego własne ciało. Jacek Grudkowski funkcjonuje i zachowuje się jak stuprocentowy mężczyzna, ale prawnie i biologicznie wciąż jest kobietą. Jego życie to pasmo walk o zrozumienie, akceptację i bycie w zgodzie z sobą. Takich osób, jak on, jest w Polsce dużo więcej. I choć ich sytuacja społeczna powoli się poprawia, to wciąż zmagają się z odrzuceniem przez rodzinę i przyjaciół, z nieprzychylnymi lekarzami i nieprzyjaznymi przepisami prawa.
więcej »
Kulisy Sławy Waldemara Marszałka
Ogromna odwaga, talent sportowy i niezwykłe umiejętności techniczne. Na to, co kiedyś osiągnął w pojedynkę dziś pracują cale zespoły. 6-krotny mistrz świata, 27 razy stawał na podium na świecie i w Europie, 40 razy był mistrzem Polski w sportach motorowodnych.
więcej »
Czy uda jej się wyjść z choroby?
Choroba Olgi zaczęła się 10 lat temu, gdy była jeszcze nastolatką. Chciała być szczupła jak jej koleżanki, ale odchudzanie, nie wiadomo kiedy, zamieniło się w anoreksję. Obecnie dziewczyna ma 21 lat i jest tak wyniszczona, że nie ma siły walczyć z chorobą.
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/64708,news,,ewa_chodakowska_daje_polkom_nadzieje,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/64708,news,,ewa_chodakowska_daje_polkom_nadzieje,reportaz.html