Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Ewa Chodakowska daje Polkom nadzieję!
9 czerwca 2013 19:50
Ewa Chodakowska motywuje do ruchu setki tysięcy Polek. Jej treningi kobiety oglądają w internecie, na płytach DVD i próbują naśladować. Chcą mieć takie ciała jak ona!
Wideo (1/1)
Ewa Chodakowska daje Polkom nadzieję!
- Fenomen Ewki? Jest prostą, sympatyczną dziewczyną. Ona wyszła do nas. Nie zamknęła się dla celebrytów, nie jest przeznaczona dla tych z wyższej półki. Jest dla każdej – mówi Justyna Trzmiel.

Ewa Chodakowska pierwsze swoje treningi zaczynała w Grecji, gdzie pracowała w studio fitness. Dzięki internetowi była cały czas w kontakcie z polskimi koleżankami, którym wysyłała swoje treningi oraz motywowała do ćwiczeń. Gdy liczba znajomych ze strony facebook’a przekroczyła 10 tysięcy, postanowiła zacząć działać w Polsce. Z propozycją współpracy zwróciła się do polskiego miesięcznika Shape.

- Przyszła do mnie ze swoją propozycją, miała jakiś swój cykl, który miała w Grecji. Nie byłam zainteresowana. Ale jak zobaczyłam jej pozytywną energię pomyślałam, że ma tę charyzmę, że chce się z nią ćwiczyć. Wiedziałam, że to jest ta osoba. Powiedziałam, że mnie interesuje nagranie filmu – mówi Joanna Góra, Wydawnictwo Marquard Media Polska.

Ewa Chodakowska jako trenerka fitness pracuje w Polsce ledwie półtora roku, a odniosła spektakularny sukces.

- Namawiam, żeby ćwiczyć dla własnego dobrego samopoczucia. Są kobiety, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, centymetry. Jednak 50 procent kobiet, które się zgłaszają do mnie, to są kobiety, które chcą poczuć się dobrze same z sobą i trening im w tym pomaga. Wiążę nierozerwanie psychikę z fizycznością – mówi Ewa Chodakowska.

Liczba osób lubiących profil Ewy Chodakowskiej na facebook’u stale rośnie. Trenerka zamieszcza tam informacje o sobie, a także zdjęcia dokumentujące zmiany w wyglądzie osób ćwiczących według jej zaleceń.

- Ewa daje nadzieję. Jak dziewczyny wiedzą, że mogą zmienić swoje życie, to jest sukces. Ona ma rodzaj charyzmy, która powoduje, że się jej wierzy – uważa Joanna Góra, Wydawnictwo Marquard Media Polska.
Oceń artykuł
 
92%8%
 

Zobacz również

Dlaczego dzieci walczyły ze sobą bez kasków?
Podczas gali sztuk walki w Rawiczu dwójka 12-latków walczy bez kasków i ochraniaczy. Występ, który miał być tylko pokazem, wymyka się spod kontroli. Jeden z chłopców otrzymuje niebezpiecznie wyglądający cios, który powala go na deski. Na szczęście nic się nie stało. Rodzice, organizatorzy, trener - biją się teraz w piersi: już nigdy nie zezwolą, by dzieci wystąpiły bez kasków. Dlaczego jednak w ogóle do tego doszło?
więcej »
Ojciec oskarżony o pobicie bliźniąt
Ciężko pobity 3,5-miesięczny Denis walczy o życie w szpitalu w Katowicach. Lekarze utrzymują go w stanie śpiączki farmakologicznej. Jego siostra bliźniaczka Daria przebywa w szpitalu w Zabrzu. Jej stan jest lepszy niż brata, choć także ma siniaki na ciele. Daria i Denis trafili do szpitali po tym, gdy lekarze z osiedlowej poradni stwierdzili, że chłopiec był maltretowany.
więcej »
Uporczywe nękanie
Uporczywe nękanie29 lipca 2014 19:50
Stalking, czyli uporczywe nękanie. Dziś w UWADZE! historia sekretarki z Sosnowca nękanej telefonicznie w pracy. Mimo że zgłosiła sprawę policji i wszczęto śledztwo, sprawca nie został ukarany.
więcej »
„Stworzę sobie nowy świat”
„Stworzę sobie nowy świat”2 sierpnia 2014 19:45
Była rehabilitantką. Miała pracować dla najbardziej znanej polskiej trenerki fitnessu, Ewy Chodakowskiej. Niestety, tragiczny wypadek przerwał jej karierę. Rok temu na Beatę Jałochę spadł samobójca. Kobieta ma przerwany rdzeń kręgowy, mimo to ciężko pracuje, by rozpocząć życie od nowa i udowadnia, że dla osób na wózku nie ma rzeczy niemożliwych.
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/64708,news,,ewa_chodakowska_daje_polkom_nadzieje,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/64708,news,,ewa_chodakowska_daje_polkom_nadzieje,reportaz.html