Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Uwaga+
70- te urodzina Edwarda Dwurnika
28 kwietnia 2013 19:44
Edward Dwurnik obchodził w tym tygodniu 70 urodziny. Jak świętował swój jubileusz? I co z okazji urodzin dostał od dziennikarki UWAGI!? Dowiedz się już teraz.
 
 
Zobacz nieemitowany fragment reportażu.
Oceń artykuł
 
100%0%
 

Zobacz również

„Urząd zachował się bezdusznie”
Najpierw wielka osobista tragedia, potem zawodowe życie wali się w gruzy. Historia pana Adam, motorniczego z Wrocławia, pełna jest dramatycznych, smutnych doświadczeń. Jak trudno się w takich okolicznościach podnieść - zwłaszcza, gdy zamiast pomocnej dłoni wielu ludzi oferuję tylko bezduszność lub obojętność?
więcej »
Przed kilkoma tygodniami pokazaliśmy w UWADZE! reportaż o tym, jak Daniel Targosz, dyrektor Technikum Leśnego w Miliczu pozwala prowadzić swojej żonie na terenie szkoły szwalnię DANTAR, w której są szyte mundury sprzedawane uczniom szkoły. Po emisji materiału Ministerstwo Środowiska wysłało do szkoły kontrolę. Po jej przeprowadzeniu inspekcja zawnioskowała o podjęcie przez szkołę działań eliminujących sytuacje mogące rodzić wątpliwości etyczne lub mogące zawierać znamiona działania sprzecznego z interesem szkoły, w szczególności podjęcie działań mających na celu rozwiązanie umowy z firmą DANTAR.
więcej »
Chcieli zamordować, by zobaczyć śmierć człowieka
Dwoje nastolatków z Radomia chciało zobaczyć, jak umiera człowiek, dlatego postanowili kogoś zamordować. Przez kilka dni szukali ofiary. W końcu znaleźli samotną kobietę. W jej domu zdecydowali zrealizować skrupulatnie zaplanowaną zbrodnię…
więcej »
Makabryczna zbrodnia w Chmielowie koło Tarnobrzega. 46-letni Włoch najpierw poderżnął gardło swojej 32-letniej żonie, a następnie sobie. Zrobił to na oczach ich czteroletniego syna.
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/64577,news,,70-_te_urodzina_edwarda_dwurnika,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/64577,news,,70-_te_urodzina_edwarda_dwurnika,reportaz.html