Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Duża spółka handlująca węglem działała na szkodę klientów
21 marca 2013 19:50
- Nie chciałem okradać tych biednych ludzi, ale byłem do tego zmuszany – przekonywał reportera TVN „Uwaga!” pracownik jednej z największych w Polsce firm handlujących węglem. Klientom sprzedawano węgiel fatalnej jakości. Dostarczano również mniejszą ilość zamawianego towaru.
 
 
Duża spółka handlująca węglem działała na szkodę klientów
Oceń wideo
 
81%19%
 
Proceder odbywał się na ogromną skalę. Wiodąca w detalicznym handlu węglem spółka ma 150 oddziałów na terenie całego kraju. – Oszukiwany jest każdy klient zamawiający w tej firmie węgiel – mówi informator.

Czytaj artykuł.
autor: Uwaga!

Zobacz również

Nie jest leczony, bo personel szpitala nie umie pobrać mu krwi
52-letni Tomasz Kędziora długo czekał na ten dzień. Odkąd podjął walkę z narkotykowym uzależnieniem i wziął udział w terapii, która pozwalała zwalczyć heroinowy głód, jego dalszy los zależy od skutków walki z podstępnym wirusem, którym zaraził się wiele lat temu. Tym większe było jego zdziwienie, gdy w jednym z najbardziej szanowanych polskich szpitali zajmujących się wirusowym zapaleniem wątroby usłyszał, że leczenia nie będzie, bo personel nie umie… pobrać mu krwi.
więcej »
Walka o sprawiedliwość
Walka o sprawiedliwość23 kwietnia 2014 20:05
W Uwadze! po Uwadze wracamy do sprawy z bloku przy warszawskim pl. Hallera. Tam, nie schwytany do dziś bandyta oblał żrącą substancją 75-letnią kobietę. Jak sobie radzić z terrorem i strachem? Jak zachować się w obecności gróźb?
więcej »
Konflikt sąsiedzki
Konflikt sąsiedzki23 kwietnia 2014 19:50
Dziesiątki interwencji policji, sprawy w prokuraturze i sądzie - to pokłosie trwającego od lat niezwykle emocjonalnego konfliktu między dwoma sąsiadami w jednej z wsi koło Nakła nad Notecią. Wzajemnym oskarżeniom nie ma końca, nieustannie padają groźby i wyzwiska, a różne instytucje są praktycznie bezradne wobec sporu.
więcej »
Nagły atak choroby okrutnie ją okaleczył
Przez nagły atak choroby straciła dłonie, stopy, a także nos. 37-letnia Aneta Zatwarnicka dzięki ogromnemu wsparciu bliskich i przyjaciół walczy o powrót do zdrowia. Jest to bolesne i trudne, zwłaszcza, że ostatnie 18 lat życia kobieta poświęciła uprawianiu karate.
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/64320,wideo,416214,duza_spolka_handlujaca_weglem_dzialala_na_szkode_klientow,duza_spolka_handlujaca_weglem_dzialala_na_szkode_klientow,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/64320,wideo,416214,duza_spolka_handlujaca_weglem_dzialala_na_szkode_klientow,duza_spolka_handlujaca_weglem_dzialala_na_szkode_klientow,reportaz.html