Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Żyje, bo udawała martwą
11 września 2012 19:50
- Cały czas starałam się myśleć, co zrobić, żeby tylko uciec i zapamiętać jak najwięcej szczegółów z jego twarzy. Gdy sprawdzał czy oddycham, udawałam, że nie oddycham - opowiada 19-letnia Klaudia. Dziewczyna został brutalnie pobita na podmiejskiej dyskotece. Chociaż sama wskazała sprawcę, nadal nie może czuć się spokojna. Jej oprawca nadal przebywa na wolności.
 
 
Żyje, bo udawała martwą
Oceń wideo
 
79%21%
 
19-letnia Klaudia bawiła się w jednej z większych wiejskich dyskotek w województwie mazowieckim. Dziewczyna była w tym miejscu już wcześniej, tym razem postanowiła wybrać się tam z kolegami ze szkoły. Klaudia była zapobiegliwa i umówiła się ze znajomymi, że dla bezpieczeństwa co godzinę będą spotykać się przed wejściem. Tuż przed godziną drugą dziewczyna wyszła do miejsca spotkań. Tam ktoś zawołał ją po imieniu. Myśląc, że to jej znajomi podeszła do grupy mężczyzn. Ci niespodziewanie zaczęli ją brutalnie bić.

Czytaj dalej!
autor: Uwaga!

Zobacz również

Kulisy Sławy Ani Starmach
Kulisy Sławy Ani Starmach27 lipca 2014 19:45
Od dziecka prymuska. Poukładana, zorganizowana, dobra uczennica. W przyszłości miała prowadzić galerię sztuki, której właścicielami są jej rodzice. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich, Ania Starmach postanowiła zostać kucharką. A kiedy udowodniła, że potrafi gotować - stała się wschodzącą gwiazdą kulinarną.
więcej »
Niebezpieczne konsekwencje fałszywego donosu
Gdyby sprawę badał dzielnicowy być może wszystko potoczyłoby się inaczej. Niestety gołosłownym doniesieniem zajęła się grupa funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego zajmująca się sprawami najcięższego kalibru.
więcej »
Krzyki w domu dziecka
Krzyki w domu dziecka26 lipca 2014 19:45
Krzyki, wulgaryzmy, zastraszanie - na takie traktowanie były narażone dzieci z Domu Dziecka w Górcu pod Strzelinem. I to ze strony wychowawczyni. Co było powodem tak niedopuszczalnych zachowań? Czy konsekwencje wobec nieodpowiedzialnej opiekunki zostaną wyciągnięte?
więcej »
Kto jest winny śmierci Oli?
Kto jest winny śmierci Oli?28 lipca 2014 19:50
Ola miała 3 latka i 3 miesiące. Była uśmiechniętą, pełną życia dziewczynką. 4 lutego zmarła…pomimo tego, że trafiła pod opiekę lekarzy...
wiecej »
Ofiara stalkingu29 lipca 2014 19:50
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/60887,wideo,372462,zyje__bo_udawala_martwa,zyje__bo_udawala_martwa,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/60887,wideo,372462,zyje__bo_udawala_martwa,zyje__bo_udawala_martwa,reportaz.html