Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego nałożył mandat w wysokości 1000 zł na właściciela kamienicy przy ul. Wielopole 15 w Krakowie, gdzie do niedawna mieściło się kilka znanych klubów i dyskotek. Podczas jednej z imprez w listopadzie 2011 r. w kamienicy zawaliły się schody, w wyniku czego ucierpiało około 30 osób, a ewakuowano ponad 2 tysiące. Mandat nałożono za brak przeglądów technicznych i zły stan kamienicy. Właściciel mandatu nie przyjął, sprawa trafi zatem do sądu.
Jerzy Kulej - jeden z najwybitniejszych polskich sportowców, legenda boksu, jedyny polski pięściarz, który dwukrotnie stawał na najwyższym stopniu olimpijskiego podium. Nigdy nie został znokautowany. Teraz rozgrywa jedną ze swoich najważniejszych walk- wraca do zdrowia po ciężkim zawale i udarze.
Piosenką „Koko, euro spoko” podzieliły Polskę na dwa obozy. Jedni są zachwyceni taką formą promocji polskiej kultury, inni oskarżają Panie z zespołu Jarzębiny o przaśność i infantylność. Co o całym zamieszaniu myślą same zainteresowane?