Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Rusza Uwaga! po Uwadze
2 stycznia 2012 11:40
Od 2 stycznia mogą Państwo obejrzeć nowy program Uwaga! po Uwadze na antenie nowego kanału telewizyjnego TTV czyli Twoja Telewizja. Od poniedziałku do piątku zaraz po głównym wydaniu Uwagi! zapraszam na godzinny program, w którym pokażemy nowe reportaże, rozmowy z bohaterami i nowe cykle m.in. "Kto tam?" i "Nie daj się".
Wideo (1/1)
Rusza Uwaga! po Uwadze
Uwaga! po Uwadze to program, w którym widzowie dowiedzą się więcej o kontrowersyjnych tematach poruszanych w programie Uwaga! w TVN. W studiu Uwaga! po Uwadze zostanie zaaranżowana dyskusja z ekspertami połączona z wypowiedziami widzów i ich komentarzami na Facebooku ukazującymi się na żywo.

Kliknij i wejdź na stronę Uwagi! po Uwadze.

Prowadzący będą również powracać do spraw, które najbardziej interesowały widzów. Powrócą do tematów, które były kiedyś prezentowane, pokażą kontynuacje losów bohaterów. Do studia zaproszą zaangażowanych w sprawę gości. W nowym programie Uwaga! po Uwadze dziennikarze przygotują więcej reportaży, łączenia na żywo z miejsc i wydarzeń budzących emocje oraz cykle społeczne.

Program będzie zawierał wyróżniające elementy takie jak codzienną sondę na temat pokazanych materiałów, omówienie różnych aspektów przygotowania reportażu, czaty.

Uwaga! po Uwadze to nowoczesny sposób realizacji i bezkompromisowi reporterzy. Kontakt do redakcji e-mail: uwaga@ttv.pl

Kanał TTV będzie dostępny w telewizji kablowej i satelitarnej na wszystkich platformach cyfrowych oraz w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Można nas oglądać na platformie cyfrowej n na kanale 9, TnK w HD, n na kartę, w telewizji kablowej TOYA w ofercie cyfrowej oraz PETRUS w ofercie analogowej i cyfrowej.

Więcej informacji o tym jak przełączyć się na nowy kanał TTV znajdziecie Państwo na stronie ttv.pl.
Oceń artykuł
 
80%20%
 

Zobacz również

"Nie chcę wyzdrowieć"
"Nie chcę wyzdrowieć"23 lipca 2014 19:50
Choroba Olgi zaczęła się 10 lat temu, gdy była jeszcze nastolatką. Chciała być szczupła jak jej koleżanki, ale odchudzanie nie wiadomo kiedy zamieniło się w anoreksję. Obecnie dziewczyna ma 21 lat i jest tak wyniszczona, że nie ma siły walczyć z chorobą. Na miejsce w szpitalu, gdzie leczy się anoreksję, czekać trzeba nawet trzy miesiące. Długo, biorąc pod uwagę fakt, że choroba często kończy się śmiercią.
więcej »
Kto rządzi częstochowskim szpitalem?
Wszechmocny medyczny kartel ma większy wpływ na działanie Szpitala Wojewódzkiego w Częstochowie niż dyrektor placówki. Kto go założył? Dlaczego dba on głównie o interesy lekarzy? I dlaczego, póki co, jest nie do rozbicia?
więcej »
Dramat mężczyzny zamkniętego w kobiecym ciele
Od 49 lat żyje w klatce, którą jest jego własne ciało. Jacek Grudkowski funkcjonuje i zachowuje się jak stuprocentowy mężczyzna, ale prawnie i biologicznie wciąż jest kobietą. Jego życie to pasmo walk o zrozumienie, akceptację i bycie w zgodzie z sobą. Takich osób, jak on, jest w Polsce dużo więcej. I choć ich sytuacja społeczna powoli się poprawia, to wciąż zmagają się z odrzuceniem przez rodzinę i przyjaciół, z nieprzychylnymi lekarzami i nieprzyjaznymi przepisami prawa.
więcej »
Bulwersujące zachowanie wychowawczyni z domu dziecka
Krzyk, wulgaryzmy, zastraszanie - na takie przykrości były narażone dzieci Domu Dziecka w Górcu pod Strzelinem. Bulwersujące jest to, że agresja spotykała dzieci ze strony wychowawczyni. Co było powodem tak niedopuszczalnych zachowań? Czy konsekwencje wobec nieodpowiedzialnej nauczycielki zostaną wyciągnięte?
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/54518,news,,rusza_uwaga_po_uwadze,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/54518,news,,rusza_uwaga_po_uwadze,reportaz.html