Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Rusza Uwaga! po Uwadze
2 stycznia 2012 11:40
Od 2 stycznia mogą Państwo obejrzeć nowy program Uwaga! po Uwadze na antenie nowego kanału telewizyjnego TTV czyli Twoja Telewizja. Od poniedziałku do piątku zaraz po głównym wydaniu Uwagi! zapraszam na godzinny program, w którym pokażemy nowe reportaże, rozmowy z bohaterami i nowe cykle m.in. "Kto tam?" i "Nie daj się".
Wideo (1/1)
Rusza Uwaga! po Uwadze
Uwaga! po Uwadze to program, w którym widzowie dowiedzą się więcej o kontrowersyjnych tematach poruszanych w programie Uwaga! w TVN. W studiu Uwaga! po Uwadze zostanie zaaranżowana dyskusja z ekspertami połączona z wypowiedziami widzów i ich komentarzami na Facebooku ukazującymi się na żywo.

Kliknij i wejdź na stronę Uwagi! po Uwadze.

Prowadzący będą również powracać do spraw, które najbardziej interesowały widzów. Powrócą do tematów, które były kiedyś prezentowane, pokażą kontynuacje losów bohaterów. Do studia zaproszą zaangażowanych w sprawę gości. W nowym programie Uwaga! po Uwadze dziennikarze przygotują więcej reportaży, łączenia na żywo z miejsc i wydarzeń budzących emocje oraz cykle społeczne.

Program będzie zawierał wyróżniające elementy takie jak codzienną sondę na temat pokazanych materiałów, omówienie różnych aspektów przygotowania reportażu, czaty.

Uwaga! po Uwadze to nowoczesny sposób realizacji i bezkompromisowi reporterzy. Kontakt do redakcji e-mail: uwaga@ttv.pl

Kanał TTV będzie dostępny w telewizji kablowej i satelitarnej na wszystkich platformach cyfrowych oraz w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Można nas oglądać na platformie cyfrowej n na kanale 9, TnK w HD, n na kartę, w telewizji kablowej TOYA w ofercie cyfrowej oraz PETRUS w ofercie analogowej i cyfrowej.

Więcej informacji o tym jak przełączyć się na nowy kanał TTV znajdziecie Państwo na stronie ttv.pl.
Oceń artykuł
 
82%18%
 

Zobacz również

Uporczywe nękanie
Uporczywe nękanie29 lipca 2014 19:50
Stalking, czyli uporczywe nękanie. Dziś w UWADZE! historia sekretarki z Sosnowca nękanej telefonicznie w pracy. Mimo że zgłosiła sprawę policji i wszczęto śledztwo, sprawca nie został ukarany.
więcej »
Lekarz: to była permanentna reanimacja
Dramat państwa Kubackich rozgrywał się na ich oczach. Przez dwa tygodnie patrzyli, jak stan zdrowia ich trzyletniej córki Oli pogarsza się, a lekarze ze szpitala w Częstochowie nie mogą pomóc dziecku. Rodzice starali się o przewiezienie córki do Centrum Zdrowia Dziecka. Dopiero, gdy stan dziewczynki był krytyczny, lekarze wysłali dziecko karetką do Warszawy. Niestety dziewczynka zmarła.
więcej »
Kulisy Sławy Ani Starmach
Kulisy Sławy Ani Starmach27 lipca 2014 19:45
Od dziecka prymuska. Poukładana, zorganizowana, dobra uczennica. W przyszłości miała prowadzić galerię sztuki, której właścicielami są jej rodzice. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich, Ania Starmach postanowiła zostać kucharką. A kiedy udowodniła, że potrafi gotować - stała się wschodzącą gwiazdą kulinarną.
więcej »
3,5-miesięczne bliźnięta pobite przez ojca?
Ciężko pobity 3,5-miesięczny Denis walczy o życie w szpitalu w Katowicach. Lekarze utrzymują go w stanie śpiączki farmakologicznej. Jego siostra bliźniaczka Daria przebywa w szpitalu w Zabrzu. Jej stan jest lepszy niż brata choć także ma siniaki na ciele. Daria i Denis trafili do szpitali po tym, gdy lekarze z osiedlowej poradni stwierdzili, że chłopiec był maltretowany...
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/54518,news,,rusza_uwaga_po_uwadze,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/54518,news,,rusza_uwaga_po_uwadze,reportaz.html