Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Rusza Uwaga! po Uwadze
2 stycznia 2012 11:40
Od 2 stycznia mogą Państwo obejrzeć nowy program Uwaga! po Uwadze na antenie nowego kanału telewizyjnego TTV czyli Twoja Telewizja. Od poniedziałku do piątku zaraz po głównym wydaniu Uwagi! zapraszam na godzinny program, w którym pokażemy nowe reportaże, rozmowy z bohaterami i nowe cykle m.in. "Kto tam?" i "Nie daj się".
Wideo (1/1)
Rusza Uwaga! po Uwadze
Uwaga! po Uwadze to program, w którym widzowie dowiedzą się więcej o kontrowersyjnych tematach poruszanych w programie Uwaga! w TVN. W studiu Uwaga! po Uwadze zostanie zaaranżowana dyskusja z ekspertami połączona z wypowiedziami widzów i ich komentarzami na Facebooku ukazującymi się na żywo.

Kliknij i wejdź na stronę Uwagi! po Uwadze.

Prowadzący będą również powracać do spraw, które najbardziej interesowały widzów. Powrócą do tematów, które były kiedyś prezentowane, pokażą kontynuacje losów bohaterów. Do studia zaproszą zaangażowanych w sprawę gości. W nowym programie Uwaga! po Uwadze dziennikarze przygotują więcej reportaży, łączenia na żywo z miejsc i wydarzeń budzących emocje oraz cykle społeczne.

Program będzie zawierał wyróżniające elementy takie jak codzienną sondę na temat pokazanych materiałów, omówienie różnych aspektów przygotowania reportażu, czaty.

Uwaga! po Uwadze to nowoczesny sposób realizacji i bezkompromisowi reporterzy. Kontakt do redakcji e-mail: uwaga@ttv.pl

Kanał TTV będzie dostępny w telewizji kablowej i satelitarnej na wszystkich platformach cyfrowych oraz w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Można nas oglądać na platformie cyfrowej n na kanale 9, TnK w HD, n na kartę, w telewizji kablowej TOYA w ofercie cyfrowej oraz PETRUS w ofercie analogowej i cyfrowej.

Więcej informacji o tym jak przełączyć się na nowy kanał TTV znajdziecie Państwo na stronie ttv.pl.
Oceń artykuł
 
82%18%
 

Zobacz również

Grubymi nićmi szyte mundury dla uczniów technikum
Do redakcji UWAGI! dotarł anonimowy list. Dotyczył jednej ze szkół średnich w Miliczu. Autorzy listu pisali o bezskutecznym szukaniu pomocy między innymi w prokuraturze i Ministerstwie Środowiska. Wreszcie, niezadowoleni z efektów o interwencję poprosili o pomoc naszą redakcję.
więcej »
Czy zazdrość była motywem okrutnej zbrodni?
Makabryczna zbrodnia w Chmielowie koło Tarnobrzega. 46-letni Włoch najpierw poderżnął gardło swojej 32-letniej żonie, a następnie próbował popełnić samobójstwo. Zrobił to na oczach ich czteroletniego syna.
więcej »
„Urząd zachował się bezdusznie”
Najpierw wielka osobista tragedia, potem zawodowe życie wali się w gruzy. Historia pana Adam, motorniczego z Wrocławia, pełna jest dramatycznych, smutnych doświadczeń. Jak trudno się w takich okolicznościach podnieść - zwłaszcza, gdy zamiast pomocnej dłoni wielu ludzi oferuję tylko bezduszność lub obojętność?
więcej »
Co zrobić z wyjątkowo uciążliwym sąsiadem, który nie utrzymuje higieny osobistej, nie korzysta z toalety, a nieczystości wylewa przez okno?
wiecej »
Gdzie leży prawda?25 sierpnia 2014 19:50
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/54518,news,,rusza_uwaga_po_uwadze,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/54518,news,,rusza_uwaga_po_uwadze,reportaz.html