Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Rusza Uwaga! po Uwadze
2 stycznia 2012 11:40
Od 2 stycznia mogą Państwo obejrzeć nowy program Uwaga! po Uwadze na antenie nowego kanału telewizyjnego TTV czyli Twoja Telewizja. Od poniedziałku do piątku zaraz po głównym wydaniu Uwagi! zapraszam na godzinny program, w którym pokażemy nowe reportaże, rozmowy z bohaterami i nowe cykle m.in. "Kto tam?" i "Nie daj się".
Wideo (1/1)
Rusza Uwaga! po Uwadze
Uwaga! po Uwadze to program, w którym widzowie dowiedzą się więcej o kontrowersyjnych tematach poruszanych w programie Uwaga! w TVN. W studiu Uwaga! po Uwadze zostanie zaaranżowana dyskusja z ekspertami połączona z wypowiedziami widzów i ich komentarzami na Facebooku ukazującymi się na żywo.

Kliknij i wejdź na stronę Uwagi! po Uwadze.

Prowadzący będą również powracać do spraw, które najbardziej interesowały widzów. Powrócą do tematów, które były kiedyś prezentowane, pokażą kontynuacje losów bohaterów. Do studia zaproszą zaangażowanych w sprawę gości. W nowym programie Uwaga! po Uwadze dziennikarze przygotują więcej reportaży, łączenia na żywo z miejsc i wydarzeń budzących emocje oraz cykle społeczne.

Program będzie zawierał wyróżniające elementy takie jak codzienną sondę na temat pokazanych materiałów, omówienie różnych aspektów przygotowania reportażu, czaty.

Uwaga! po Uwadze to nowoczesny sposób realizacji i bezkompromisowi reporterzy. Kontakt do redakcji e-mail: uwaga@ttv.pl

Kanał TTV będzie dostępny w telewizji kablowej i satelitarnej na wszystkich platformach cyfrowych oraz w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Można nas oglądać na platformie cyfrowej n na kanale 9, TnK w HD, n na kartę, w telewizji kablowej TOYA w ofercie cyfrowej oraz PETRUS w ofercie analogowej i cyfrowej.

Więcej informacji o tym jak przełączyć się na nowy kanał TTV znajdziecie Państwo na stronie ttv.pl.
Oceń artykuł
 
80%20%
 

Zobacz również

Co wydarzyło się podczas tragicznej dla 18-latki nocy?
Ma dopiero 18 lat, a właśnie usłyszała zarzut zabójstwa. W tej sprawie wciąż najważniejsze pytania pozostają bez odpowiedzi: co wydarzyło się tamtej tragicznej nocy? Czy nastolatka broniła się przed gwałtem? Czy to była obrona konieczna?
więcej »
Zabił ją, bo była z nim w ciąży?
17-letnia Małgorzata wyszła z domu popołudniu. Nie wróciła już na noc. Jej ciało znaleziono dwa dni później w lesie nieopodal domu. Do uduszenia dziewczyny przyznał się 16-letni Przemysław D. Małgorzata prawdopodobnie była z nim w ciąży. Jak wynika z relacji matki dziewczyny, powiedziała mu o tym dzień przed zaginięciem.
więcej »
Służby socjalne wykazały się brakiem profesjonalizmu i empatii ws. rodziny 16-latka, który popełnił samobójstwo w Centrum Interwencji Kryzysowej w Suwałkach - wynika z kontroli rzecznika praw dziecka. Zawiedli ludzie, nie przepisy - powiedział Marek Michalak.
więcej »
Sąd pozbawił władzy rodzicielskiej ojca, bo ten jest niepełnosprawny
Czy z powodu niepełnosprawności można zostać pozbawionym praw rodzicielskich? Okazuje się, że tak. Kiedy Bartosz Smoczyński doznał ciężkiego wylewu, była żona odseparowała go od dziecka tłumacząc, że chłopiec nie jest gotowy na widok chorego ojca. Sąd również uznał, że mężczyzna jest zbyt chory, by decydować o życiu syna i odebrał mu władzę rodzicielską. Ojciec, wspierany przez bliskich, nie rezygnuje z walki o prawo do bycia rodzicem.
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/54518,news,,rusza_uwaga_po_uwadze,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/54518,news,,rusza_uwaga_po_uwadze,reportaz.html