Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Nieuczciwy radca prawny
1 lutego 2011 19:50
Dwie kobiety, przeżyły tragiczny wypadek samochodowy. Radca prawny pomógł uzyskać dla nich duże odszkodowanie. Jednak pieniądze zamiast do kobiet, trafiły na konto radcy.
 
 
Nieuczciwy radca prawny
Oceń wideo
 
72%28%
 
Dwie kobiety, przeżyły tragiczny wypadek samochodowy. Radca prawny pomógł uzyskać dla nich duże odszkodowanie. Jednak pieniądze zamiast do kobiet, trafiły na konto radcy.

Przeczytaj artykuł
autor: Uwaga!

Zobacz również

Przed kilkoma tygodniami pokazaliśmy w UWADZE! reportaż o tym, jak Daniel Targosz, dyrektor Technikum Leśnego w Miliczu prowadzi na terenie szkoły szwalnię DANTAR, w której szyje mundury i sprzedaje je swoim uczniom. Po emisji materiału Ministerstwo Środowiska wysłało do szkoły kontrolę. Po jej przeprowadzeniu inspekcja zawnioskowała o podjęcie przez szkołę działań eliminujących sytuacje mogące rodzić wątpliwości etyczne lub mogące zawierać znamiona działania sprzecznego z interesem szkoły, w szczególności podjęcie działań mających na celu rozwiązanie umowy z firmą DANTAR.
więcej »
Chcieli zamordować, by zobaczyć śmierć człowieka
Dwoje nastolatków z Radomia chciało zobaczyć, jak umiera człowiek, dlatego postanowili kogoś zamordować. Przez kilka dni szukali ofiary. W końcu znaleźli samotną kobietę. W jej domu zdecydowali zrealizować skrupulatnie zaplanowaną zbrodnię…
więcej »
Bezradność urzędników wobec znęcania się nad zwierzętami
Sprawami cierpienia zwierząt zajmowaliśmy się w naszym programie wielokrotnie. Któż by się jednak spodziewał, że z powodu 130 psów z nielegalnego przytuliska, zostanie zwołane posiedzenie polskiego Sejmu…
więcej »
"Urząd zachował się bezdusznie"20 sierpnia 2014 19:50
Niewiele przed emeryturą zawodowe życie pana Adama z Wrocławia wali się w gruzy... Winni są ludzie czy system?
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/43434,wideo,234953,nieuczciwy_radca_prawny,nieuczciwy_radca_prawny,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/43434,wideo,234953,nieuczciwy_radca_prawny,nieuczciwy_radca_prawny,reportaz.html