Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Nieuczciwy radca prawny
1 lutego 2011 19:50
Dwie kobiety, przeżyły tragiczny wypadek samochodowy. Radca prawny pomógł uzyskać dla nich duże odszkodowanie. Jednak pieniądze zamiast do kobiet, trafiły na konto radcy.
 
 
Nieuczciwy radca prawny
Oceń wideo
 
72%28%
 
Dwie kobiety, przeżyły tragiczny wypadek samochodowy. Radca prawny pomógł uzyskać dla nich duże odszkodowanie. Jednak pieniądze zamiast do kobiet, trafiły na konto radcy.

Przeczytaj artykuł
autor: Uwaga!

Zobacz również

Czy rodzice zagłodzili własnego syna?
Do szpitala w Nowej Rudzie matka przyniosła swojego 11-miesięcznego synka. Prosiła o pomoc. Kiedy lekarz zobaczył dziecko, nie wierzył własnym oczom. Wiktor ważył zaledwie pięć kilogramów. Chłopiec był skrajnie wycieńczony. Dlaczego rodzice dopuścili do takiego zaniedbania i tak późno zgłosili się do lekarza? Dlaczego nikt nie alarmował, że chłopcu dzieje się krzywda?
więcej »
W jakim stanie jest dziś 11-miesięczny Wiktor?
Dziecko przebywa w Krakowie, w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym. Czy przeżyje i wróci do zdrowia? O to pytaliśmy rzeczniczkę szpitala, panią Magdalenę Oberc.
więcej »
Czy rodzicom Wiktora zostaną postawione zarzuty?
- Jeżeli nabierzemy przekonania, że materiał dowodowy pozwala postawić rodzicom dziecka zarzuty, to będziemy mogli mówić o zarzucie polegającym na narażeniu tego chłopca na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia - mówi Ewa Ścierzyńska z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy podczas rozmowy z dziennikarzem UWAGI! Zobacz, co jeszcze powiedziała.
więcej »
Kto oblał kwasem 75-latkę?
Kto oblał kwasem 75-latkę?16 kwietnia 2014 19:50
Fatalna pomyłka, czy precyzyjnie zaplanowana zemsta? Kto i dlaczego oblał starszą kobietę żrącą substancją? Mimo, że od tragedii na warszawskiej Pradze minęły dwa tygodnie, policja wciąż nie zatrzymały sprawcy tego brutalnego napadu...
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/43434,wideo,234953,nieuczciwy_radca_prawny,nieuczciwy_radca_prawny,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/43434,wideo,234953,nieuczciwy_radca_prawny,nieuczciwy_radca_prawny,reportaz.html