Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Uwaga+
Metamorfozy Polek
19 czerwca 2010 19:45
Zobacz materiały, które nie były emitowane w programie! Rozmowy z uczestniczkami konkursy Trinny i Susannah przebierają Polskę.
Wideo (1/1)
Metamorfozy Polek
Jak bardzo kobiety się zmieniły?
Oceń artykuł
 
36%64%
 

Zobacz również

Czy Kamil popełnił samobójstwo, bo bał się, że nie zda do następnej klasy?
Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań i refleksji. Dlatego dziś UWAGA! wraca do sprawy samobójczej śmierci nastolatka z gimnazjum w podwarszawskich Duczkach. Czy zagrożony z kilku przedmiotów Kamil odebrał sobie życie bo stracił poczucie bezpieczeństwa? Jaki wpływ na to miało podejście nauczycieli do chłopca?
więcej »
Dlaczego nikt nie zapobiegł tej tragedii?
Tragedia małej Nikoli rozpoczęła się niemal od razu po narodzinach. Gdy dziewczynka przyjechała do domu ze szpitala, matka zaczęła się nad nią znęcać. I robiła to codziennie do czasu, gdy na policję trafił sygnał o tym, co dzieje się w jej domu. Rodziców dziewczynki zatrzymano, a Nikola w ciężkim stanie trafiła na intensywną terapię szpitala w Legnicy. Jak dowiedzieli się reporterzy Uwagi! jeszcze będąc w szpitalu matka Nikoli zachowywała się w sposób, który zaniepokoił lekarzy. Inne instytucje nie uznały jednak sytuacji za alarmującą.
więcej »
Po samobójstwie ucznia
Po samobójstwie ucznia27 sierpnia 2014 14:23
Po kontrolach w sprawie samobójstwa ucznia - 15-letniego Kamila, wójt gminy Wołomin odwołał dyrektorkę szkoły w Duczkach.
więcej »
O co chodzi wójtowi?29 sierpnia 2014 19:50
Upór, zaciekłość, bezwzględność - to wszystko w sporze, którego powody nie do końca są jasne. O tym jak z zawziętym wójtem o swoje racje i miejsce pracy walczy dyrektorka jednej ze szkół w UWADZE! już w piątek.
wiecej »
Kulisy Sławy Anny Ibisz31 sierpnia 2014 19:45
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/34711,news,,metamorfozy_polek,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/34711,news,,metamorfozy_polek,reportaz.html