Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Uwaga+
Zakonnica oskarżona
14 stycznia 2010 12:55
Prokuratura Rejonowa w Augustowie przedstawiła zakonnicy Domu Pomocy Społecznej w Studzienicznej zarzut naruszenia nietykalności cielesnej kilkunastoletniej pensjonariuszki - poinformował w czwartek PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Suwałkach Ryszard Tomkiewicz.
Zakonnica nie przyznała się do zarzutu. Za naruszenie nietykalności cielesnej grozi jej do roku więzienia.

Reporterzy Uwagi! zajmowali się tą sprawą we wrześniu ubiegłego roku.

Przypomnij sobie ten reportaż.
Oceń artykuł
 
68%32%
 
źródło: Onet.pl

Zobacz również

Czy zazdrość była motywem okrutnej zbrodni?
Makabryczna zbrodnia w Chmielowie koło Tarnobrzega. 46-letni Włoch najpierw poderżnął gardło swojej 32-letniej żonie, a następnie próbował popełnić samobójstwo. Zrobił to na oczach ich czteroletniego syna.
więcej »
„Urząd zachował się bezdusznie”
Najpierw wielka osobista tragedia, potem zawodowe życie wali się w gruzy. Historia pana Adam, motorniczego z Wrocławia, pełna jest dramatycznych, smutnych doświadczeń. Jak trudno się w takich okolicznościach podnieść - zwłaszcza, gdy zamiast pomocnej dłoni wielu ludzi oferuję tylko bezduszność lub obojętność?
więcej »
Przed kilkoma tygodniami pokazaliśmy w UWADZE! reportaż o tym, jak Daniel Targosz, dyrektor Technikum Leśnego w Miliczu pozwala prowadzić swojej żonie na terenie szkoły szwalnię DANTAR, w której są szyte mundury sprzedawane uczniom szkoły. Po emisji materiału Ministerstwo Środowiska wysłało do szkoły kontrolę. Po jej przeprowadzeniu inspekcja zawnioskowała o podjęcie przez szkołę działań eliminujących sytuacje mogące rodzić wątpliwości etyczne lub mogące zawierać znamiona działania sprzecznego z interesem szkoły, w szczególności podjęcie działań mających na celu rozwiązanie umowy z firmą DANTAR.
więcej »
Czy to możliwe że dyrektor technikum leśnego prowadzi na terenie szkoły szwalnię, w której szyje mundury i sprzedaje je swoim uczniom? Do redakcji UWAGI! przyszedł list w tej sprawie...
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/28606,news,1,zakonnica_oskarzona,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/28606,news,1,zakonnica_oskarzona,reportaz.html