Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Uwaga+
Zakonnica oskarżona
14 stycznia 2010 12:55
Prokuratura Rejonowa w Augustowie przedstawiła zakonnicy Domu Pomocy Społecznej w Studzienicznej zarzut naruszenia nietykalności cielesnej kilkunastoletniej pensjonariuszki - poinformował w czwartek PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Suwałkach Ryszard Tomkiewicz.
Zakonnica nie przyznała się do zarzutu. Za naruszenie nietykalności cielesnej grozi jej do roku więzienia.

Reporterzy Uwagi! zajmowali się tą sprawą we wrześniu ubiegłego roku.

Przypomnij sobie ten reportaż.
Oceń artykuł
 
68%32%
 
źródło: Onet.pl

Zobacz również

Niebezpieczne konsekwencje fałszywego donosu
Gdyby sprawę badał dzielnicowy być może wszystko potoczyłoby się inaczej. Niestety gołosłownym doniesieniem zajęła się grupa funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego zajmująca się sprawami najcięższego kalibru.
więcej »
"Nie chcę wyzdrowieć"
"Nie chcę wyzdrowieć"23 lipca 2014 19:50
Choroba Olgi zaczęła się 10 lat temu, gdy była jeszcze nastolatką. Chciała być szczupła jak jej koleżanki, ale odchudzanie nie wiadomo kiedy zamieniło się w anoreksję. Obecnie dziewczyna ma 21 lat i jest tak wyniszczona, że nie ma siły walczyć z chorobą. Na miejsce w szpitalu, gdzie leczy się anoreksję, czekać trzeba nawet trzy miesiące. Długo, biorąc pod uwagę fakt, że choroba często kończy się śmiercią.
więcej »
Kto rządzi częstochowskim szpitalem?
Wszechmocny medyczny kartel ma większy wpływ na działanie Szpitala Wojewódzkiego w Częstochowie niż dyrektor placówki. Kto go założył? Dlaczego dba on głównie o interesy lekarzy? I dlaczego, póki co, jest nie do rozbicia?
więcej »
Bulwersujące zachowanie wychowawczyni z domu dziecka
Krzyk, wulgaryzmy, zastraszanie - na takie przykrości były narażone dzieci Domu Dziecka w Górcu pod Strzelinem. Bulwersujące jest to, że agresja spotykała dzieci ze strony wychowawczyni. Co było powodem tak niedopuszczalnych zachowań? Czy konsekwencje wobec nieodpowiedzialnej nauczycielki zostaną wyciągnięte?
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/28606,news,1,zakonnica_oskarzona,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/28606,news,1,zakonnica_oskarzona,reportaz.html