Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Uwaga+
Zakonnica oskarżona
14 stycznia 2010 12:55
Prokuratura Rejonowa w Augustowie przedstawiła zakonnicy Domu Pomocy Społecznej w Studzienicznej zarzut naruszenia nietykalności cielesnej kilkunastoletniej pensjonariuszki - poinformował w czwartek PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Suwałkach Ryszard Tomkiewicz.
Zakonnica nie przyznała się do zarzutu. Za naruszenie nietykalności cielesnej grozi jej do roku więzienia.

Reporterzy Uwagi! zajmowali się tą sprawą we wrześniu ubiegłego roku.

Przypomnij sobie ten reportaż.
Oceń artykuł
 
68%32%
 
źródło: Onet.pl

Zobacz również

Lekarz: to była permanentna reanimacja
Dramat państwa Kubackich rozgrywał się na ich oczach. Przez dwa tygodnie patrzyli, jak stan zdrowia ich trzyletniej córki Oli pogarsza się, a lekarze ze szpitala w Częstochowie nie mogą pomóc dziecku. Rodzice starali się o przewiezienie córki do Centrum Zdrowia Dziecka. Dopiero, gdy stan dziewczynki był krytyczny, lekarze wysłali dziecko karetką do Warszawy. Niestety dziewczynka zmarła.
więcej »
Kulisy Sławy Ani Starmach
Kulisy Sławy Ani Starmach27 lipca 2014 19:45
Od dziecka prymuska. Poukładana, zorganizowana, dobra uczennica. W przyszłości miała prowadzić galerię sztuki, której właścicielami są jej rodzice. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich, Ania Starmach postanowiła zostać kucharką. A kiedy udowodniła, że potrafi gotować - stała się wschodzącą gwiazdą kulinarną.
więcej »
Niebezpieczne konsekwencje fałszywego donosu
Gdyby sprawę badał dzielnicowy być może wszystko potoczyłoby się inaczej. Niestety gołosłownym doniesieniem zajęła się grupa funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego zajmująca się sprawami najcięższego kalibru.
więcej »
Ofiara stalkingu
Ofiara stalkingu29 lipca 2014 19:50
Stalking czyli uporczywe nękanie nie dotyczy tylko gwiazd, celebrytów czy osób znanych i popularnych. Ofiarami nękaczy najczęściej są ludzie z naszego otoczenia. Dziś w UWADZE! historia sekretarki z Sosnowca nękanej telefonicznie w pracy. Mimo że zgłosiła sprawę policji i wszczęto śledztwo, sprawca nie został ukarany.
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/28606,news,1,zakonnica_oskarzona,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/28606,news,1,zakonnica_oskarzona,reportaz.html