Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Grand Press dla reporterów UWAGI
10 grudnia 2009 20:10
Grand Press - to najbardziej prestiżowy konkurs dziennikarski. W tegorocznej edycji jury nagrodziło materiał Uwagi dotyczący szwedzkiego mięsa, przygotowany przez Szymona Jadczaka i Macieja Kuciela. Reporterzy pokazywali, jak 25-letnie mięso trafiało na polskie stoły w krokietach, pasztecikach i pierogach. Reportaż wygrał w kategorii news, pokonując 35 zgłoszonych do konkursu materiałów.
Wideo (1/1)
Grand Press dla reporterów UWAGI
Oceń artykuł
 
0%100%
 

Zobacz również

Grubymi nićmi szyte mundury dla uczniów technikum
Do redakcji UWAGI! dotarł anonimowy list. Dotyczył jednej ze szkół średnich w Miliczu. Autorzy listu pisali o bezskutecznym szukaniu pomocy między innymi w prokuraturze i Ministerstwie Środowiska. Wreszcie, niezadowoleni z efektów o interwencję poprosili o pomoc naszą redakcję.
więcej »
Czy zazdrość była motywem okrutnej zbrodni?
Makabryczna zbrodnia w Chmielowie koło Tarnobrzega. 46-letni Włoch najpierw poderżnął gardło swojej 32-letniej żonie, a następnie próbował popełnić samobójstwo. Zrobił to na oczach ich czteroletniego syna.
więcej »
„Urząd zachował się bezdusznie”
Najpierw wielka osobista tragedia, potem zawodowe życie wali się w gruzy. Historia pana Adam, motorniczego z Wrocławia, pełna jest dramatycznych, smutnych doświadczeń. Jak trudno się w takich okolicznościach podnieść - zwłaszcza, gdy zamiast pomocnej dłoni wielu ludzi oferuję tylko bezduszność lub obojętność?
więcej »
Co zrobić z wyjątkowo uciążliwym sąsiadem, który nie utrzymuje higieny osobistej, nie korzysta z toalety, a nieczystości wylewa przez okno?
wiecej »
Gdzie leży prawda?25 sierpnia 2014 19:50
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/27387,news,,grand_press_dla_reporterow_uwagi,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/27387,news,,grand_press_dla_reporterow_uwagi,reportaz.html