Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Grand Press dla reporterów UWAGI
10 grudnia 2009 20:10
Grand Press - to najbardziej prestiżowy konkurs dziennikarski. W tegorocznej edycji jury nagrodziło materiał Uwagi dotyczący szwedzkiego mięsa, przygotowany przez Szymona Jadczaka i Macieja Kuciela. Reporterzy pokazywali, jak 25-letnie mięso trafiało na polskie stoły w krokietach, pasztecikach i pierogach. Reportaż wygrał w kategorii news, pokonując 35 zgłoszonych do konkursu materiałów.
Wideo (1/1)
Grand Press dla reporterów UWAGI
Oceń artykuł
 
0%100%
 

Zobacz również

Sąd pozbawił władzy rodzicielskiej ojca, bo ten jest niepełnosprawny
Czy z powodu niepełnosprawności można zostać pozbawionym praw rodzicielskich? Okazuje się, że tak. Kiedy Bartosz Smoczyński doznał ciężkiego wylewu, była żona odseparowała go od dziecka tłumacząc, że chłopiec nie jest gotowy na widok chorego ojca. Sąd również uznał, że mężczyzna jest zbyt chory, by decydować o życiu syna i odebrał mu władzę rodzicielską. Ojciec, wspierany przez bliskich, nie rezygnuje z walki o prawo do bycia rodzicem.
więcej »
Co wydarzyło się podczas tragicznej dla 18-latki nocy?
Ma dopiero 18 lat, a właśnie usłyszała zarzut zabójstwa. W tej sprawie wciąż najważniejsze pytania pozostają bez odpowiedzi: co wydarzyło się tamtej tragicznej nocy? Czy nastolatka broniła się przed gwałtem? Czy to była obrona konieczna?
więcej »
Zabił ją, bo była z nim w ciąży?
17-letnia Małgorzata wyszła z domu popołudniu. Nie wróciła już na noc. Jej ciało znaleziono dwa dni później w lesie nieopodal domu. Do uduszenia dziewczyny przyznał się 16-letni Przemysław D. Małgorzata prawdopodobnie była z nim w ciąży. Jak wynika z relacji matki dziewczyny, powiedziała mu o tym dzień przed zaginięciem.
więcej »
Przypadek czy zaplanowane działanie?
Zygmunt M. od wielu lat opiekuje się starszymi osobami w Zabrzu. Twierdzi, że robi to z dobrego serca. Zupełnie bezinteresownie. Ale nie odmawia, gdy staruszki okazują mu swoją wdzięczność i sporządzają dla niego testamenty. Kiedy już nimi dysponuje jego podopieczni ulegają dziwnym wypadkom. Co się z nimi dzieje? Czy Zygmunt M. wykorzystuje starsze, chore osoby?
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/27387,news,,grand_press_dla_reporterow_uwagi,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/27387,news,,grand_press_dla_reporterow_uwagi,reportaz.html