Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Grand Press dla reporterów UWAGI
10 grudnia 2009 20:10
Grand Press - to najbardziej prestiżowy konkurs dziennikarski. W tegorocznej edycji jury nagrodziło materiał Uwagi dotyczący szwedzkiego mięsa, przygotowany przez Szymona Jadczaka i Macieja Kuciela. Reporterzy pokazywali, jak 25-letnie mięso trafiało na polskie stoły w krokietach, pasztecikach i pierogach. Reportaż wygrał w kategorii news, pokonując 35 zgłoszonych do konkursu materiałów.
Wideo (1/1)
Grand Press dla reporterów UWAGI
Oceń artykuł
 
0%100%
 

Zobacz również

Konflikt sąsiedzki
Konflikt sąsiedzki23 kwietnia 2014 19:50
Dziesiątki interwencji policji, sprawy w prokuraturze i sądzie - to pokłosie trwającego od lat niezwykle emocjonalnego konfliktu między dwoma sąsiadami w jednej z wsi koło Nakła nad Notecią. Wzajemnym oskarżeniom nie ma końca, nieustannie padają groźby i wyzwiska, a różne instytucje są praktycznie bezradne wobec sporu.
więcej »
Półroczne dziecko zagłodzone na śmierć?
W zeszłą środę wezwano pogotowie do półrocznej Magdy z Brzezna pod Nowym Sączem. Niestety, dziecko zmarło. Wszystko wskazuje na to, że powodem śmierci było wycieńczenie i głód. Rodzice Magdy to szanowani, majętni ludzie. Jak mogli doprowadzić swoją córkę do tak skrajnego wyczerpania?
więcej »
Bezinteresowny opiekun czy łowca majątków?
Zygmunt M. od wielu lat opiekuje się starszymi osobami w Zabrzu. Twierdzi, że robi to z dobrego serca. Całkowicie bezinteresownie. Ale nie odmawia, gdy staruszki okazują mu swoją wdzięczność i sporządzają dla niego testamenty. Kiedy już nimi dysponuje, jego podopieczni ulegają dziwnym wypadkom. Co się z nimi dzieje? Czy Zygmunt M. wykorzystuje starsze, chore osoby?
więcej »
Nie jest leczony, bo personel szpitala nie umie pobrać mu krwi
Bohater naszego reportażu długo czekał na ten dzień. Odkąd podjął walkę z narkotykowym uzależnieniem i wziął udział w terapii, która pozwalała zwalczyć heroinowy głód, jego dalszy los zależy od skutków walki z podstępnym wirusem, którym zaraził się wiele lat temu. Tym większe było jego zdziwienie, gdy w jednym z najbardziej szanowanych polskich szpitali zajmujących się wirusowym zapaleniem wątroby usłyszał, że leczenia nie będzie, bo personel nie umie… pobrać mu krwi.
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/27387,news,,grand_press_dla_reporterow_uwagi,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/27387,news,,grand_press_dla_reporterow_uwagi,reportaz.html