Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Grand Press dla reporterów UWAGI
10 grudnia 2009 20:10
Grand Press - to najbardziej prestiżowy konkurs dziennikarski. W tegorocznej edycji jury nagrodziło materiał Uwagi dotyczący szwedzkiego mięsa, przygotowany przez Szymona Jadczaka i Macieja Kuciela. Reporterzy pokazywali, jak 25-letnie mięso trafiało na polskie stoły w krokietach, pasztecikach i pierogach. Reportaż wygrał w kategorii news, pokonując 35 zgłoszonych do konkursu materiałów.
Wideo (1/1)
Grand Press dla reporterów UWAGI
Oceń artykuł
 
0%100%
 

Zobacz również

Uporczywe nękanie
Uporczywe nękanie29 lipca 2014 19:50
Stalking, czyli uporczywe nękanie. Dziś w UWADZE! historia sekretarki z Sosnowca nękanej telefonicznie w pracy. Mimo że zgłosiła sprawę policji i wszczęto śledztwo, sprawca nie został ukarany.
więcej »
Lekarz: to była permanentna reanimacja
Dramat państwa Kubackich rozgrywał się na ich oczach. Przez dwa tygodnie patrzyli, jak stan zdrowia ich trzyletniej córki Oli pogarsza się, a lekarze ze szpitala w Częstochowie nie mogą pomóc dziecku. Rodzice starali się o przewiezienie córki do Centrum Zdrowia Dziecka. Dopiero, gdy stan dziewczynki był krytyczny, lekarze wysłali dziecko karetką do Warszawy. Niestety dziewczynka zmarła.
więcej »
Kulisy Sławy Ani Starmach
Kulisy Sławy Ani Starmach27 lipca 2014 19:45
Od dziecka prymuska. Poukładana, zorganizowana, dobra uczennica. W przyszłości miała prowadzić galerię sztuki, której właścicielami są jej rodzice. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich, Ania Starmach postanowiła zostać kucharką. A kiedy udowodniła, że potrafi gotować - stała się wschodzącą gwiazdą kulinarną.
więcej »
3,5-miesięczne bliźnięta pobite przez ojca?
Ciężko pobity 3,5-miesięczny Denis walczy o życie w szpitalu w Katowicach. Lekarze utrzymują go w stanie śpiączki farmakologicznej. Jego siostra bliźniaczka Daria przebywa w szpitalu w Zabrzu. Jej stan jest lepszy niż brata choć także ma siniaki na ciele. Daria i Denis trafili do szpitali po tym, gdy lekarze z osiedlowej poradni stwierdzili, że chłopiec był maltretowany...
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/27387,news,,grand_press_dla_reporterow_uwagi,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/27387,news,,grand_press_dla_reporterow_uwagi,reportaz.html