Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
UWAGA! po UWADZE
7 lutego 2012 17:00
Uwaga! po Uwadze to program, w którym widzowie dowiedzą się więcej o kontrowersyjnych tematach poruszanych w programie TVN Uwaga! W studiu Uwagi! po Uwadze zostanie zaaranżowana dyskusja z ekspertami połączona z wypowiedziami widzów i ich komentarzami na Facebooku ukazującymi się na żywo. Prowadzący będą również powracać do spraw, które najbardziej interesowały widzów, powrócą do tematów, które były kiedyś prezentowane, pokażą kontynuacje losów bohaterów. Do studia zaproszą zaangażowanych w sprawę gości.
W nowym programie Uwaga! po Uwadze dziennikarze przygotują więcej reportaży, łączenia na żywo z miejsc i wydarzeń budzących emocje oraz cykle społeczne. Program będzie zawierał wyróżniające elementy takie jak codzienną sondę na temat pokazanych materiałów, omówienie różnych aspektów przygotowania reportażu, czaty.

Uwaga! po Uwadze to nowoczesny sposób realizacji i bezkompromisowi reporterzy.

Kontakt e-mail uwaga@ttv.pl

Zapraszamy także na nasz profil na Facebooku: facebook.com/UwagaPoUwadze

Kanał TTV jest dostępny w telewizji kablowej i satelitarnej na wszystkich platformach cyfrowych oraz w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Można nas oglądać na platformie cyfrowej n na kanale 9, TnK w HD, n na kartę, w telewizji kablowej TOYA w ofercie cyfrowej oraz PETRUS w ofercie analogowej i cyfrowej.

Więcej inforamcji o tym jak przełączyć się na nowy kanał TTV znajdziecie Państwo na stronie ttv.pl.

Newsy

Miały zostać modelkami...
6 stycznia 2014 20:05
Liczyły na karierę modelek ale zamiast pieniędzy i sławy spotkało je upokorzenie, gwałty i szantaż. Kobiety wykorzystane przez twórców fałszywej agencji modelingowej jeszcze długo będą dochodziły do siebie.
więcej »
Czy był molestowany przez dziadków?
11 grudnia 2013 13:49
Ludzie, o których zwyczajowo myślimy, że najbardziej kochają w tym wypadku prawdopodobnie bardzo skrzywdzili. W społecznym przekonaniu ludzie najczęściej są lepszymi dziadkami niż byli rodzicami. Tak mogło nie być w tym wypadku. To przynajmniej wynika ze słów dziecka, które z szokującymi szczegółami opowiedziało co robili mu babcia i dziadek odkąd skończył 4 lata…
więcej »
W sidłach narkotykowego nałogu
3 grudnia 2013 20:05
Narkotyki to nie problem jednego czy dwóch miast, nie jednej czy dwóch szkół. Nie ma prostej recepty na ograniczenie tego problemu. Ale lepiej jest działać, próbować podejść odważnie do jego rozwiązania niż nie robić nic. I udawać, że nic złego się nie dzieje…
więcej »
Najniebezpieczniejsza droga w Polsce
26 listopada 2013 20:05
Odcinek Zakopianki przechodzący przez gminę Mogilany pochłonął do tej pory kilkadziesiąt ofiar śmiertelnych. Podobnych miejsc jest w całym kraju kilkaset. Wszystko z tego powodu, że droga krajowa numer 7, bo tak oficjalnie brzmi jej nazwa, dzieli miejscowości na dwie części. Ich mieszkańcy, w tym także dzieci idące do szkół pokonują tę drogę kilka razy dziennie. Nie ma tam wielu fotoradarów, bo jest to droga szybkiego ruchu. Nasi dziennikarze zmierzyli prędkość pędzących tamtędy samochodów. Udało się ustalić, ile wskazują policyjne mierniki prędkości. Co na to kierowcy? Co na to policja?
więcej »
Martwe zwierzęta przetrzymywane w zamrażarce
5 listopada 2013 20:05
3 lata trwała batalia sąsiadów przeciwko hodowlom kotów Magdaleny K. i Iwony D. Sąsiedzi dzikich hodowli kotów alarmowali wszystkie możliwe władze, w tym prokuraturę i policję, że za drzwiami mieszkań ich sąsiadek mogą dziać się rzeczy straszne: pozbawione opieki zwierzęta zamieniły mieszkania w cuchnące nory.
więcej »
Skąd tyle agresji wśród młodzieży?
30 października 2013 19:37
Papierosy, alkohol, wulgaryzmy i przemoc - to pierwsze skojarzenia mieszkańców sąsiadującego ze szkołą bloku. Uczniowie gimnazjum lekceważą uwagi posuwając się do coraz agresywniejszych zachowań. Niedawno, na oczach rówieśników, jedna z uczennic została dotkliwie pobita. Dlaczego dorośli nie potrafią zapanować nad agresją nastolatków?
więcej »
Śmierdzący problem i urzędnicza bezradność - LIVE
15 października 2013 20:00
Byliśmy w miejscu, które od kilkunastu lat jest nielegalnym rozlewiskiem szamba, a co za tym idzie wylęgarnią much na niespotykaną skalę. Właściciel miejscowej tuczarni pod pozorem nawożenia gleby otoczył mieszkańców pobliskiego osiedla wielkim bajorem fekaliów ze swojego zakładu. Pracownicy tuczarni rozlewają na okoliczne pola szambo wymieszane z padłymi zwierzętami za nic mając prawo i normy środowiskowe.
więcej »
Wstrząsająca historia 12-letniej dziewczynki...
2 października 2013 15:59
W rodzinie zastępczej miała odnaleźć ciepło i spokój, a spotkał ją niewyobrażalny koszmar....
więcej »
Dlaczego opiekunowie katują dzieci?
24 września 2013 20:05
Prawie trzyletni Mariusz trafił do szpitala w Chorzowie ze śladami pobicia. Chłopiec żyje i wraca do zdrowia. Tyle szczęścia nie miał trzyletni Wiktor z Łodzi katowany przez swoich opiekunów... Zmarł z powodu ciężkich obrażeń.
więcej »
Nielegalny handel zakazaną mączką mięsno-kostną
17 września 2013 20:05
Rezultaty naszego dziennikarskiego śledztwa pozwalają przypuszczać, że przestępczy proceder karmienia zwierząt mączką mięsno-kostną ma charakter ogólnopolski. Jesteśmy pod Ministerstwem Rolnictwa w Warszawie. To urząd, który ma nadzorować pracę lekarzy weterynarii i chronić cały proces hodowli przed patologiami, takimi jak ta o której dziś mówimy...
więcej »
Czy możemy czuć się jeszcze bezpieczni?
10 września 2013 20:00
Dziś nasz program nadajemy na żywo z Krakowa. Doszło tam w weekend do tragedii. Kilkoro młodych ludzi wyszło z klubu, gdzie świętowali 23-cie urodziny Dawida. To była wyjątkowa noc. Dawid oświadczył się swojej dziewczynie. Gdy wychodzili z klubu zaczepił ich pijany mężczyzna. Agresor uderzył tylko raz - takim zwykłym/niezwykłym nożem - trafił w serce. Dawid zmarł po kilku godzinach w szpitalu. W podobnych okolicznościach życie stracił Mateusz zabity nożem pół roku temu na Piotrkowskiej w Łodzi czy Bartek z Poznania, któremu podcięto gardło w lipcu na głównym deptaku Poznania, na ulicy Półwiejskiej. Nożami zaatakowano też krakowskich studentów podczas majowych Juwenaliów - cztery osoby raniono, w tym jedną ciężko. Co może poprawić sytuację, odwrócić ten tragiczny trend?
więcej »
Makabryczna zbrodnia w Chmielowie koło Tarnobrzega. 46-letni Włoch najpierw poderżnął gardło swojej 32-letniej żonie, a następnie sobie. Zrobił to na oczach ich czteroletniego syna.
wiecej »