Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45

Newsy

9-latek molestowany w szpitalu psychiatrycznym
22 czerwca 2012 20:05
Łamanie praw pacjenta, brak poszanowania godności i intymności, utrudnianie kontaktu z bliskimi, brak opieki i terapii to codzienność w szpitalu psychiatrycznym w Radomiu. W całej sprawie najbardziej szokujące jest to, że pacjenci i ich rodziny od dawna informowały szpital o nagannych procederach w nim panujących.
więcej »
Patrycja Kazadi – torpeda i dynamit
22 czerwca 2012 20:00
Patrycja Kazadi ma zaledwie 23 lata. Studiuje zarządzanie, prowadzi program You Can Dance oraz nagrywa debiutancką płytę. Zna doskonale cztery języki, zdobyła serca widzów perfekcyjnymi tangiem i passo doble w Tańcu z gwiazdami. Czy jej życie to tylko pasmo sukcesów?
więcej »
SONDA
22 czerwca 2012 19:55
Z pewnością zainteresuje Państwa pytanie, które zadaliśmy przypadkowym osobom. Bo rzecz dotyczy recepty... na udany związek.
więcej »
SONDA
21 czerwca 2012 20:00
Co byś zrobił, żeby świat był lepszy?
więcej »
Spór o szkolne stołówki
21 czerwca 2012 20:00
Czy oszczędzanie na szkolnych stołówkach na pewno się opłaci? A może wrzawa wokół tej sprawy to tylko przejaw nadmiernej troski rodziców?
więcej »
Rodzice walczą o szkolne stołówki
21 czerwca 2012 20:00
W Warszawie i Krakowie trwa walka rodziców o szkolne stołówki. Od września w części szkół mają je prowadzić osoby prywatne. Wzrosną ceny posiłków, a rodzice staną przed niewiadomą, co do ich jakości. To, przeciwko czemu protestują rodzice w Warszawie i w Krakowie, już od dawna funkcjonuje we wszystkich szkołach w Poznaniu. Również w Warszawie są dzielnice, gdzie wszystkie stołówki prowadzą ajenci. Część rodziców uważa, że jest to niezgodne z prawem i zapowiada zaskarżenie tych zmian do sądu.
więcej »
Zła sława komorników
20 czerwca 2012 20:15
"Niestandardowe" metody egzekwowania długów, zajęcia samochodów, które nie należą do dłużników, a nawet pobicia. Uwaga! wraca do spraw komorników, którzy okryli się złą sławą.
więcej »
Portret dłużnika
20 czerwca 2012 20:10
Kto i dlaczego wybiera zawód komornika? Czy decydują względy finansowe? Co jest najtrudniejsze w zawodzie komornika?
więcej »
Komornik zajął pieska
20 czerwca 2012 20:00
Kilka tygodni temu cała Polska usłyszała o komorniku z Gdańska, który zajął rocznego pieska należącego do dziecka dłużniczki i wyznaczył termin licytacji. Do sprzedaży nie doszło, dług w ostatniej chwili spłacono. Jednak zdaniem obrońców praw zwierząt komornik złamał prawo. Nie można bowiem dokonać zajęcia, jeśli jest to sprzeczne z ustawą o ochronie zwierząt.
więcej »
To jest eksmisja!
20 czerwca 2012 19:50
Komornicy mówią o sobie, że są pomocnikami sądu, a bez nich orzeczenia sędziów to tylko kartka papieru. Z drugiej strony wiedzą, że ich praca nie cieszy się społecznym uznaniem. Do domów odwiedzanych osób przynoszą strach i ból.
więcej »
Dramat sióstr bliźniaczek w rodzinie zastępczej
19 czerwca 2012 20:00
Dla dwóch sióstr - Beaty i Renaty rodzina zastępcza miała być szansą na normalne życie. Gdy dziewczynki miały sześć lat zostały odebrane biologicznej matce i trafiły do domu dziecka. Po kilku latach ich los miał się odmienić.
więcej »
„Stworzę sobie nowy świat”
„Stworzę sobie nowy świat”2 sierpnia 2014 19:45
Była rehabilitantką. Miała pracować dla najbardziej znanej polskiej trenerki fitnessu, Ewy Chodakowskiej. Niestety, tragiczny wypadek przerwał jej karierę. Rok temu na Beatę Jałochę spadł samobójca. Kobieta ma przerwany rdzeń kręgowy, mimo to ciężko pracuje, by rozpocząć życie od nowa i udowadnia, że dla osób na wózku nie ma rzeczy niemożliwych.
wiecej »