Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45

Newsy

9-latek molestowany w szpitalu psychiatrycznym
22 czerwca 2012 20:05
Łamanie praw pacjenta, brak poszanowania godności i intymności, utrudnianie kontaktu z bliskimi, brak opieki i terapii to codzienność w szpitalu psychiatrycznym w Radomiu. W całej sprawie najbardziej szokujące jest to, że pacjenci i ich rodziny od dawna informowały szpital o nagannych procederach w nim panujących.
więcej »
Patrycja Kazadi – torpeda i dynamit
22 czerwca 2012 20:00
Patrycja Kazadi ma zaledwie 23 lata. Studiuje zarządzanie, prowadzi program You Can Dance oraz nagrywa debiutancką płytę. Zna doskonale cztery języki, zdobyła serca widzów perfekcyjnymi tangiem i passo doble w Tańcu z gwiazdami. Czy jej życie to tylko pasmo sukcesów?
więcej »
SONDA
22 czerwca 2012 19:55
Z pewnością zainteresuje Państwa pytanie, które zadaliśmy przypadkowym osobom. Bo rzecz dotyczy recepty... na udany związek.
więcej »
SONDA
21 czerwca 2012 20:00
Co byś zrobił, żeby świat był lepszy?
więcej »
Spór o szkolne stołówki
21 czerwca 2012 20:00
Czy oszczędzanie na szkolnych stołówkach na pewno się opłaci? A może wrzawa wokół tej sprawy to tylko przejaw nadmiernej troski rodziców?
więcej »
Rodzice walczą o szkolne stołówki
21 czerwca 2012 20:00
W Warszawie i Krakowie trwa walka rodziców o szkolne stołówki. Od września w części szkół mają je prowadzić osoby prywatne. Wzrosną ceny posiłków, a rodzice staną przed niewiadomą, co do ich jakości. To, przeciwko czemu protestują rodzice w Warszawie i w Krakowie, już od dawna funkcjonuje we wszystkich szkołach w Poznaniu. Również w Warszawie są dzielnice, gdzie wszystkie stołówki prowadzą ajenci. Część rodziców uważa, że jest to niezgodne z prawem i zapowiada zaskarżenie tych zmian do sądu.
więcej »
Zła sława komorników
20 czerwca 2012 20:15
"Niestandardowe" metody egzekwowania długów, zajęcia samochodów, które nie należą do dłużników, a nawet pobicia. Uwaga! wraca do spraw komorników, którzy okryli się złą sławą.
więcej »
Portret dłużnika
20 czerwca 2012 20:10
Kto i dlaczego wybiera zawód komornika? Czy decydują względy finansowe? Co jest najtrudniejsze w zawodzie komornika?
więcej »
Komornik zajął pieska
20 czerwca 2012 20:00
Kilka tygodni temu cała Polska usłyszała o komorniku z Gdańska, który zajął rocznego pieska należącego do dziecka dłużniczki i wyznaczył termin licytacji. Do sprzedaży nie doszło, dług w ostatniej chwili spłacono. Jednak zdaniem obrońców praw zwierząt komornik złamał prawo. Nie można bowiem dokonać zajęcia, jeśli jest to sprzeczne z ustawą o ochronie zwierząt.
więcej »
To jest eksmisja!
20 czerwca 2012 19:50
Komornicy mówią o sobie, że są pomocnikami sądu, a bez nich orzeczenia sędziów to tylko kartka papieru. Z drugiej strony wiedzą, że ich praca nie cieszy się społecznym uznaniem. Do domów odwiedzanych osób przynoszą strach i ból.
więcej »
Dramat sióstr bliźniaczek w rodzinie zastępczej
19 czerwca 2012 20:00
Dla dwóch sióstr - Beaty i Renaty rodzina zastępcza miała być szansą na normalne życie. Gdy dziewczynki miały sześć lat zostały odebrane biologicznej matce i trafiły do domu dziecka. Po kilku latach ich los miał się odmienić.
więcej »
Makabryczna zbrodnia w Chmielowie koło Tarnobrzega. 46-letni Włoch najpierw poderżnął gardło swojej 32-letniej żonie, a następnie sobie. Zrobił to na oczach ich czteroletniego syna.
wiecej »