Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Śmierć przychodzi nad ranem
1 listopada 2008 19:50
- Śmierć przychodzi niespodziewanie. Chore dzieci najczęściej umierają w godzinach nocnych i wczesnych porannych – mówi prof. Danuta Perek. Czy współczesny człowiek jest przygotowany na śmierć swoich bliskich i swoją? Czy potrafimy rozmawiać o nieuchronnym końcu? Co o śmierci mówią lekarze, którzy walczą o życie swoich pacjentów?
 
 
Rozmowy o śmierci
Oceń wideo
 
83%17%
 
Śmierć to jedna z niewielu rzeczy przed jakimi nikt nie jest w stanie uciec. Jedni czekają na to bardzo długo, inni wręcz przeciwnie. Bardzo często spotyka się ją w szpitalu. Co czują lekarzy, którzy jako pierwsi wiedzą, że śmierć jest już blisko?

Czytaj artykuł!
autor: Uwaga!

Zobacz również

Niebezpieczne konsekwencje fałszywego donosu
Gdyby sprawę badał dzielnicowy być może wszystko potoczyłoby się inaczej. Niestety gołosłownym doniesieniem zajęła się grupa funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego zajmująca się sprawami najcięższego kalibru.
więcej »
"Nie chcę wyzdrowieć"
"Nie chcę wyzdrowieć"23 lipca 2014 19:50
Choroba Olgi zaczęła się 10 lat temu, gdy była jeszcze nastolatką. Chciała być szczupła jak jej koleżanki, ale odchudzanie nie wiadomo kiedy zamieniło się w anoreksję. Obecnie dziewczyna ma 21 lat i jest tak wyniszczona, że nie ma siły walczyć z chorobą. Na miejsce w szpitalu, gdzie leczy się anoreksję, czekać trzeba nawet trzy miesiące. Długo, biorąc pod uwagę fakt, że choroba często kończy się śmiercią.
więcej »
Kto rządzi częstochowskim szpitalem?
Wszechmocny medyczny kartel ma większy wpływ na działanie Szpitala Wojewódzkiego w Częstochowie niż dyrektor placówki. Kto go założył? Dlaczego dba on głównie o interesy lekarzy? I dlaczego, póki co, jest nie do rozbicia?
więcej »
Bulwersujące zachowanie wychowawczyni z domu dziecka
Krzyk, wulgaryzmy, zastraszanie - na takie przykrości były narażone dzieci Domu Dziecka w Górcu pod Strzelinem. Bulwersujące jest to, że agresja spotykała dzieci ze strony wychowawczyni. Co było powodem tak niedopuszczalnych zachowań? Czy konsekwencje wobec nieodpowiedzialnej nauczycielki zostaną wyciągnięte?
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/11884,wideo,,,smierc_przychodzi_nad_ranem,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/11884,wideo,,,smierc_przychodzi_nad_ranem,reportaz.html