Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Śmierć przychodzi nad ranem
1 listopada 2008 19:50
- Śmierć przychodzi niespodziewanie. Chore dzieci najczęściej umierają w godzinach nocnych i wczesnych porannych – mówi prof. Danuta Perek. Czy współczesny człowiek jest przygotowany na śmierć swoich bliskich i swoją? Czy potrafimy rozmawiać o nieuchronnym końcu? Co o śmierci mówią lekarze, którzy walczą o życie swoich pacjentów?
 
 
Rozmowy o śmierci
Oceń wideo
 
83%17%
 
Śmierć to jedna z niewielu rzeczy przed jakimi nikt nie jest w stanie uciec. Jedni czekają na to bardzo długo, inni wręcz przeciwnie. Bardzo często spotyka się ją w szpitalu. Co czują lekarzy, którzy jako pierwsi wiedzą, że śmierć jest już blisko?

Czytaj artykuł!
autor: Uwaga!

Zobacz również

Ojciec oskarżony o pobicie bliźniąt
Ciężko pobity 3,5-miesięczny Denis walczy o życie w szpitalu w Katowicach. Lekarze utrzymują go w stanie śpiączki farmakologicznej. Jego siostra bliźniaczka Daria przebywa w szpitalu w Zabrzu. Jej stan jest lepszy niż brata, choć także ma siniaki na ciele. Daria i Denis trafili do szpitali po tym, gdy lekarze z osiedlowej poradni stwierdzili, że chłopiec był maltretowany.
więcej »
Uporczywe nękanie
Uporczywe nękanie29 lipca 2014 19:50
Stalking, czyli uporczywe nękanie. Dziś w UWADZE! historia sekretarki z Sosnowca nękanej telefonicznie w pracy. Mimo że zgłosiła sprawę policji i wszczęto śledztwo, sprawca nie został ukarany.
więcej »
Lekarz: to była permanentna reanimacja
Dramat państwa Kubackich rozgrywał się na ich oczach. Przez dwa tygodnie patrzyli, jak stan zdrowia ich trzyletniej córki Oli pogarsza się, a lekarze ze szpitala w Częstochowie nie mogą pomóc dziecku. Rodzice starali się o przewiezienie córki do Centrum Zdrowia Dziecka. Dopiero, gdy stan dziewczynki był krytyczny, lekarze wysłali dziecko karetką do Warszawy. Niestety dziewczynka zmarła.
więcej »
Dlaczego dzieci walczyły bez kasków?
Podczas gali sztuk walki w Rawiczu dwójka 12-latków walczy bez kasków i ochraniaczy. Występ, który miał być tylko pokazem, wymyka się spod kontroli. Jeden z chłopców otrzymuje niebezpiecznie wyglądający cios, który powala go na deski...
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/11884,wideo,,,smierc_przychodzi_nad_ranem,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/11884,wideo,,,smierc_przychodzi_nad_ranem,reportaz.html