Od poniedziałku do piątku o godz. 19:50
Weekendy o godz. 19:45
Śmierć przychodzi nad ranem
1 listopada 2008 19:50
- Śmierć przychodzi niespodziewanie. Chore dzieci najczęściej umierają w godzinach nocnych i wczesnych porannych – mówi prof. Danuta Perek. Czy współczesny człowiek jest przygotowany na śmierć swoich bliskich i swoją? Czy potrafimy rozmawiać o nieuchronnym końcu? Co o śmierci mówią lekarze, którzy walczą o życie swoich pacjentów?
 
 
Rozmowy o śmierci
Oceń wideo
 
83%17%
 
Śmierć to jedna z niewielu rzeczy przed jakimi nikt nie jest w stanie uciec. Jedni czekają na to bardzo długo, inni wręcz przeciwnie. Bardzo często spotyka się ją w szpitalu. Co czują lekarzy, którzy jako pierwsi wiedzą, że śmierć jest już blisko?

Czytaj artykuł!
autor: Uwaga!

Zobacz również

„Urząd zachował się bezdusznie”
Najpierw wielka osobista tragedia, potem zawodowe życie wali się w gruzy. Historia pana Adam, motorniczego z Wrocławia, pełna jest dramatycznych, smutnych doświadczeń. Jak trudno się w takich okolicznościach podnieść - zwłaszcza, gdy zamiast pomocnej dłoni wielu ludzi oferuję tylko bezduszność lub obojętność?
więcej »
Przed kilkoma tygodniami pokazaliśmy w UWADZE! reportaż o tym, jak Daniel Targosz, dyrektor Technikum Leśnego w Miliczu pozwala prowadzić swojej żonie na terenie szkoły szwalnię DANTAR, w której są szyte mundury sprzedawane uczniom szkoły. Po emisji materiału Ministerstwo Środowiska wysłało do szkoły kontrolę. Po jej przeprowadzeniu inspekcja zawnioskowała o podjęcie przez szkołę działań eliminujących sytuacje mogące rodzić wątpliwości etyczne lub mogące zawierać znamiona działania sprzecznego z interesem szkoły, w szczególności podjęcie działań mających na celu rozwiązanie umowy z firmą DANTAR.
więcej »
Chcieli zamordować, by zobaczyć śmierć człowieka
Dwoje nastolatków z Radomia chciało zobaczyć, jak umiera człowiek, dlatego postanowili kogoś zamordować. Przez kilka dni szukali ofiary. W końcu znaleźli samotną kobietę. W jej domu zdecydowali zrealizować skrupulatnie zaplanowaną zbrodnię…
więcej »
Makabryczna zbrodnia w Chmielowie koło Tarnobrzega. 46-letni Włoch najpierw poderżnął gardło swojej 32-letniej żonie, a następnie sobie. Zrobił to na oczach ich czteroletniego syna.
wiecej »

Wyślij znajomemu

Polecana strona:http://uwaga.tvn.pl/11884,wideo,,,smierc_przychodzi_nad_ranem,reportaz.html

Napisz do redakcji

Dotyczy strony:http://uwaga.tvn.pl/11884,wideo,,,smierc_przychodzi_nad_ranem,reportaz.html